Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ma talalkoztam eloszor ugy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma talalkoztam eloszor ugy kettesben egy lannyal, de nagyon visszahuzodo volt. Mitol?

Figyelt kérdés
Mar tobbszor is talalkoztunk de ez volt az elso randifele. ha tarsasagban vagyunk akkor egyaltalan nem csendes,most viszont felenk volt,nagyon izgult vagy lehet csak zavarba volt.mitol? Ez az elso "komolyabb kapcsolata"
2017. szept. 10. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ez az első ilyene, talán az első randija volt. Legyél vele türelmes és meg fog nyílni :)
2017. szept. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt az első komoly kapcsolata, nem meglepő szerintem, hogy félénkebb volt. A következő randin majd jobban fel lesz oldódva(ha jól érzi magát).
2017. szept. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze turelmes leszek
2017. szept. 10. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!