Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiu, akivel csak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu, akivel csak a mult heten talalkoztam eloszor, elotte csak latasbol, de mar hianyzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Iden vagyunk mind a metten golyak, o a-s en b-s vagyok. Egyutt van angolunk, es mogem ult le (mashova is ulhetett volna), es elkezdtunk beszelgetni, es nagyon jofej, sok mindenben egyezik az izlesunk (gondolok itt pl zenere), csillagjegy szerint is jok lennenk egyutt, de szerintem ez nagyon korai meg. Penteken pedig tesi elott kulon megvarta a folyoson azt, hogy en be tudjak menni a lanyoltozobe, pedig o mar reg bemehetett volna a fiukeba. Szoval most hetvegen elegge hianyzott csak ugy a jelenlete. Nem tudom, hogy ez most miert van. Kerlek segitsetek! (En 14/l, o 15/f)

2017. szept. 10. 23:47
 1/5 CFB ***** válasza:

Szerintem kezdesz belé szeretni. Gondolom jól néz ki a srác :)

Ha el tudod képzelni kettőtöket egy párként, szerintem megpróbálhatsz neki apróbb jeleket küldeni, vagy csak jobban figyelni rá, keresni a társaságát, sokszor vele lenni, stb.

2017. szept. 11. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CFB ***** válasza:
100%
Írj rá Messengeren/Instán/Snapchaten, vagy ahol megvan a profilja. Ha nincs, és tudod a nevét, keresd meg, és írj rá. Szerintem örülne neki.
2017. szept. 11. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem korai.
2017. szept. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat! Ma meg mosolyogva ramkacsintott, en visszamosolyogtam, es valszeg elpirultam, mint egy paradicsom😅
2017. szept. 11. 23:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Eloszor is koszonom szepen mindenkitol a valaszolat!🙃 tegnap ugyebar angolon masik teremben ultunk, es egy masik lannyal kezdett el beszelgetni, de nagyon mashogy... a lany meg nem nevetett, hanem vihogott! Vihogott! A vege fele mar kisse sok volt nekem belole... ja es a lany konkretan le akart utanozni. Meg azt is utanozta, hogy mikor hajtom eppen hatra a fejem a falnak unalmamban. 🙄🙄 es kozben meg a lanyokkal beszelgettem (akik mellettem ultek), es az orrom ala dugtak egy papirt, h ez a kozos nevunk, meg ilyenek, pedig csak egy embernek mondtam el, es o senkinek nem mondta el. Viszont ha mar masok is eszrevettek, akkor neki is eszre kellett volna vennie. Ma pedig tobbszor is volt olyan, hogy csak ugy random egymas szemebe neztunk, aztan meg nehany masodperc utan elkaptuk a fejunk. Es ma mondta azt is, hogy milyen egy nyavogos divatkoveto majom az a lany🙃🙃. Ez bearanyozta a napom🙃😁
2017. szept. 13. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!