Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki vagy nem akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy nem akar semmit tőlem? (osztálytárs)

Figyelt kérdés
Sziasztok,segítséget szeretnék kérni mert nem tudok kihez fordulni már..na szóval van egy fiú osztálytársam aki tetszik mondjuk úgy és hát nem tudom megállapitani,hogy én is neki vagy sem. Folyton nézni szokott,valamikor hülyeségeket beszól de mosolyogva többször is a nevemen szólít.Nagyon jól eltudok vele lenni,többször is nevetni szoktunk egymásra. És egyszer meg semmiből semmi a derekamnál magához húzott utána jött az,hogy a cipőm leporolta mert poros volt és be is kötötte majd mikor már mentünk vissza kintről az osztályunkba a tanárral ő meg a kezét áttette a vállamon..akárhánnyszor ránézek rögtön ő is a szemembe néz..többször van az,hogy iskolába mindig a helyemre ül és képtelen onnan felállni akárhogyan kérem meg.Tegnap is beszólt az egyik órán egészvégig nézett(haragudtam rá) és utána meg a másik órán leült hozzám nézett meg nézett utána végül a tanár állította fel a padtársam helyéről.A testvérével is nagyon jól kijövök. Ha van valamilyen program a suliba valahogy mindig oda kerülök hozzá..szerintettek akkor most tetszem neki csak fél kezdeményezni vagy semmit nem akar tőlem? Nem szeretnék neki semmit se bevallani mivel végül arról beszélne az egész évfolyam. Kérlek segítsetek. NAGYON KÖSZÖNÖM!! 14L

2017. szept. 12. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel.
2017. szept. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az #1-el. Meg szerintem te is flörtölhetnél vele ha neked is tetszik.
2017. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mit értesz a flörtölés alatt?(2.válaszíró)
2017. szept. 12. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!