Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti mit csinálnátok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit csinálnátok, hogyan reagálnátok arra, ha egy fiú (legyen akár osztálytárs, fiúismerős, stb. ) szerelmet vallana nektek, elmondja hogy szeret titeket?

Figyelt kérdés
Viszonoznátok ti is, ha úgy van?
2017. jan. 26. 18:48
 1/7 anonim válasza:
Először is nem utasítanám el csúnyán. Másodszor kérj tőle időt, hogy valóban akarod-e te is a dolgot. Ha tudod viszonozni a szerelmét, akkor az már szerelem. Ha pedig nem tudod viszonozni, akkor mond meg neki hogy miért nem és azt pedig megérti a fiú. Semmiképpen ne járj valakivel úgy, hogy nem érzek iránta semmit!
2017. jan. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Engem megijeszt ha valaki szerelmet vall
2017. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Engem is megijesztene vele... Ha csak szimplán egy osztálytárs, ismerős és nem közelebbi barát nem is ismerhet annyira, hogy szerelmes legyen belém max ő maga hiszi azt. Azért erős szavak ezek, amiket nem ilyenkor kell használni. Volt már rá példa, hogy olyan vallott szerelmet akiről azt sem tudtam ki... Ha azt mondja tetszek neki, szimpatikus vagyok vagy ilyesmi az oké, ha én is úgy érzek valószínű, hogy én is elmondanám neki.
2017. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hát velem gyakran történik ilyen és valamelyiken nagyon ki szoktam akadni😂😭
2017. jan. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es, mi volt eddig a legjobb? XD
2017. jan. 27. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Megérteném és elfogadnám de nem bánnék vele másképp.Úgy tennék mintha tudomást sem vettem volna arról hogy szeret (hogyha én nem viszonzom).De mindenképpen segítenék neki mivel én is voltam ilyesmi helyzetben és tudom nagyon jól hogy ez milyen érzés.
2017. jan. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Belém csak ilyen nyomoroncok szerelmesek... de komolyan. Igénytelenül néznek ki, buták mint a föld... ráadásul egy suliba járok velük, és egyikőjük sem szól ott hozzám, csak bámul. Pesze facebukon mindegyik írogat.

Na, ha egy ilyen írna, akkor visszautasítom.

De ha normális, igényes, intelligensnek tűnik, és nekem is szimpatikus, akkor lehetne szó valamiről.

2019. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!