Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha másik srác jön be neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha másik srác jön be neki, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki régóta tetszik. Eddig barátként kezeltük egymást, amíg pár napja megbeszéltünk, hogy több van köztünk mint barátság, de kevesebb mint kapcsolat. Nem igazán tudtam ezt hova tenni. Majd közölte velem, hogy van egy másik srác, aki bejön neki és valószínűleg vele fogja elveszteni. Mondanom sem kell, hogy ez mennyire rosszul esett. Egyértelműen úgy gondoltam, hogy versenybe sem szállhatok és jobb ha hagyom. Viszont egy suliba járunk és folyton keresi a tarsasagom, beszélget velem, megölel, vállamra hajtja a fejét. Viszont én soha nem kezdeményezek vele beszélgetést, mert pont, hogy el akarnám felejteni. Mégis miért csinálja ezt, mi a szándéka? Nem igazán értem...

Előre is köszönöm a segítséget :) 17/f



2017. szept. 12. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetbe voltam. Az a csaj velem csak játszadozott, imádta, hogy majdnem a papucsa voltam és "úgy" néztem rá. Aztán kérdeztem tőle, hogy akkor most hányadán állunk és mondtam neki, hogyha továbbjátszadozik felejtsen el, úgy otthagyott, mint egy játékot, nem is bánom azóta sem. Ez csak egy opció, nem biztos, hogy ez a csaj is ilyen, habár nagyon úgy tűnik. Mindenképpen állj a sarkadra és kommunikáld meg vele, hogy most akkor mi is van mert össze fogja törni a szíved.
2017. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A csajok az érzéseik mentén működnek. Ne várj tőlük férfiaggyal érthető magyarázatot.
2017. szept. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!