Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van értelme?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szotyi41 kérdése:

Szerintetek van értelme?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy barátnőmmel 1 évet voltunk együtt. 15/L Viszont ő időt kért tőlem és mondtam, hogy jó. (ez tudtam mit jelent) vége. A lényeg hogy folyamatosan írogat hogy hiányzom neki és én is tudom hogy szerelmes belém. Még most is látni akar folyton és mondja hogy akar valamit. Viszont ha én lépek elutasító, de mindig azt mondja hogy ha szeretném már ott lennék. A másik srácot nem szereti és nem boldog vele, csak annyi hogy egyszer együtt aludtak. Van így értelme? Látom hogy szerelmes belém és nem távolodik el kicsit sem. Én 20/F

2017. márc. 12. 11:43
 1/6 Yukimora takiko válasza:
Én is ugyenezekkel a korokkal jöttem össze jelenlegi párommal. Ő volt 20 én 15. Négy éve vagyunk együtt boldog párkapcsolatban :) legelőször ő vallot nekem szerelmet 1 hónap jó barátság után. Én megijedtem és mobdtam neki hogy nekem más tetszik. (A legjobb barátja) persze hazudtam. A lényeg hogy mi is hasonló helyzetbe voltunk de 1,5 hónap barátság után be adtam a derekam. És milyen jól tettem :) tanulság: nem szabad elhalasztani az ilyen lehetőséget. Ha azt ìrja megint hogy ha rajtad múlna már ott lenne ird neki vissza hogy gyere, rajtam ne múljon. És majd várd meg mit válaszol.19/L
2017. márc. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem ha rajtam múlna ott lennék... mennék is csak amikor felhozom azt írja hogy nem lehet, de talizni akar...
2017. márc. 12. 12:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Mit kellene tennem? Hagynom had csalódjon? Ha friendzoneban maradok az megint rossz
2017. márc. 12. 12:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak szórakozik veled, ez egyértelmű. Ha 5 percig nem figyelsz rá, azonnal begőzöl és kicsapja a hisztit, hogy foglalkozz vele, de amúgy nem akar tőled semmit.

14 évesen 19 éves fiúval, meg más fiúkkal együtt alvás... az ilyenre van egy szó, de jófej vagyok, ezért nem írom le.

Egyrészt korban nem illetek egymáshoz, te már gyakorlatilag felnőtt vagy, ő még bőven kislány, akkor is, ha már megvolt pár embernek.

Másrészt meg nem szeret, csak azt szereti, ha nyalod a fenekét és tepersz utána meg szenvedsz miatta.

Ha van eszed, akkor jó gyorsan tovább lépsz, letörlöd, letiltod, és keresel magadnak egy normális nőt, aki testileg meg agyilag is felnőtt.

2017. márc. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondhatnám úgy is, hogy HÜLYÍT TÉGED. Annyira átlátszó, hogy már nekem fáj. Gondolkodj...
2017. márc. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Yukimora takiko válasza:
Nem mindenki ilyen de valoszonu jobb ha mihamarabb megszabadulsz tole ahogy elottem irtak de en pl 15 evesen talaltam meg eletem parjat ahogy elozoleg leirtam 4 eve egyutt vagyunk :)
2017. márc. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!