Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vannak kifejezetten magányos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak kifejezetten magányos melók ugye? Majd írok példákat de szerintetek van aki direkt választ ilyeneket, mert mondjuk a szerelem nem jött nekik össze? Mit válasszak? XD

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagyra termett gyerek, de összedobnám a plusz kilókat ha mondjuk rákhalász lennék.

Régebben néztem a TV-ben egy sorozatot és vonzott.

Hogy több hétig ott vannak a viharos tengeren, dőlnek fel-alá a tányérok az étkező kabinban stb;

Persze ezeket többnyire helyiek vállalják, de érkeznek oda kalandorok is.


Én is ilyen lennék, meg hát a kutatás is mindig érdekelt, expedíciókat vezetni a mély dzsungelekbe, de végül mással kezdtem el Életszerűen foglalkozni...amit most már kicsit bánok.

De nemrég kezembe kaptam a legújabb NatGeo magazint és beszippantottak az ott írottak.


Meg ez a film is:

[link]


A lányokkal meg nekem nem megy, ilyenek is kelljenek éljenek nem?

Elvégre végignéztem itt már mindent és lényegében mindig lekéstem az utolsó vonatot is.

Sose tanulok a lányokból, mindig újra és újra elkezdődik ugyanaz.


Mikor gyerek voltam könnyebnek tűnt, akkoriban nem agyaltam semmin, mert tudtam, hogy Nobody's keeping score

Magyarul sose figyel rád senki, mert az élet úgyis megy tovább.

Így szimplán csak léteztem.


Szóval akkor szerintetek melyik a legjobb magányos meló ami mentálisan vagy testileg is lekötne titeket és úgy megbékélnétek általa???


2017. szept. 12. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt keresem én is. De nekem bármilyen munka jó lenne, csak legyek benne jó, tudjam csinálni és ennyi.
2017. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen ez érdekes, én is úgy érzem, hogy most bármi jó lenne, pedig amit elvileg csinálok az jól fizet meg egyebek.

De már nem érdekel többé XD

Nézz utána, majmokat, állatokat például el lehet menni menteni, óriási dolog az is.

2017. szept. 12. 21:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem 9 osztállyal nem. :D Én nekem majdnem minden munka megfelel, én csak annyit akarok, hogy a munkám jó legyen és ne legyen velem baj. Ha ez megvan, akkor rendben.
2017. szept. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Making shifts for the living?


Vagy csak szimplán állandó kell?

Fiatal vagy, próbálgasd a munkákat.

Minél többfélét, továbbtanulni pedig sose késő!


Ha nem akarsz formálisan, tanulj és képezd magad!

Számtalan dologban lehet.

2017. szept. 12. 22:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Én toronyőr lennék szívesen. Ők ott laknak a világítótornyokban egyedül, viszont otthonosan berendezhetik azt a kis részt, akár kisebb állatuk is lehet, egész nap olvashatnak.


Egy álmodozó lány vagyok. :)

2017. szept. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ausztriában vagyok, csak a kétkezi munka jöhet szóba, továbbtanulás nem menne, szakma pedig nem érdekel semmi. Nincs késztetésem. Gyári munkában reménykedem.
2017. szept. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ToronyŐr lány, nagyon klassz elképzelés XD

Meg is valósíthatod, én is sokszor gondoltam arra, pacsi a példáért, nagyon érdekes életük van, nyugodt és izgalmas, főleg ahol sok a viharos idő.


Van egy szettnyi gyűjteményem festményekből, melyek világítótornyokat ábrázolnak, ha érdekel majd elküldöm.


[link]


Ez egy külön, kis szigethegyre épült várat ábrázol.

Mindig is vonzottak az ilyen menedékhelyek, elzárva rengeteg dologtól.

Romantikus érzete van, és tényleg olvasni is lehetne rengeteg XD


Sűrített levegő: csináld akkor bátran, biztos lesz, én farmokat keresnék fel, már ha még van olyasmi.

2017. szept. 12. 22:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszi, hát igyekszem. Neked is sok sikert! Meg neked is, nem tudom hanyas válaszoló!
2017. szept. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Köszii, és küldheted! :D

Engem mindig nagyon vonzottak az ilyenek, minden ami elhagyatott, romos, de azért kalandos is. És igen, elég romantikus érzetet kelt :)


Másrészt ha a földön maradok és reálisan gondolom (mert ez sajnos álom marad) én is a gyárban fogom végezni, és még bajom se lenne vele.

2017. szept. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs baj a gyárral, én is csak attól félek, hogy baj lesz velem. Előző gyárban, ahol dolgoztam lassú voltam és hiába igyekeztem, nem ment. Lelkileg nagyon rosszul voltam, mert még nem dolgoztam fel, hogy nem lesz senkim és ez visszafog a munkában. Ettől függetlenül következő munkahelyemen igyekszem jobban teljesíteni, bármit is kelljen csinálnom.
2017. szept. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!