Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki, hogy még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel találkozni és utalt rá, hogy szeretne csókolózni. Én még sohasem csókolóztam elmondjam neki vagy ne? 15/f

2017. szept. 14. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Embereknek ez a legnagyobb problémája:) Ennél nagyobb gondod sose legyen. Szerintem úgy konkrétan mindenféle előzmény nélkül ne közöld vele, ne jelentsd ki neki. Amúgy nem is biztos, hogy érdekli. Ha nagyon el akarod neki mondani, és csókolóztok is, én max utólag hoznám fel ezt. Amúgy nem is számít, mert lehet olyan, aki még a 100. -ra is rosszul csókol, plusz 15 évesen még lehet arra számítani, hogy nem kavartál mindenkivel össze-vissza. Szóval ez félig-meddig ilyen alap, magától értetődő dolog szerintem , hogy nincsen benne akkora gyakorlatod. Amúgy, hogyha őt esetleg érdekli, majd megkérdezi. Én nem jelenteném ki így neki, minek. Illetve , ha nagyon a csók felé akarnám terelni a dolgot, és rá akarnám venni a másikat, hogy csókoljon meg, akkor ez egy jó ilyen utalás, felvezetés lehet a számára, hogy "okés, benne vagy, ha most akar, megcsókolhat, mert te is szeretnéd."
2017. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2017. szept. 14. 21:38
 3/4 anonim válasza:
Minek
2017. szept. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Fölösleges
2017. szept. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!