Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, mással csókolóztam. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Nem mentség, de nagyon részeg voltam. Ha elmondom neki tuti elhagy, mert tudja régebben is csináltam részegen hülyeségeket. Nagyon bánom azt ami történt, de mostanában nem túl jó a kapcsolatunk, de szeretem őt,és tudom nem ez lett volna a megoldás.

19/L


2015. ápr. 11. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

A részegség sosem mentség

Részegen olyat művelünk, amit józanul is megtennénk, csak akkor... az erkölcsi gátak alkoholban oldódnak

2015. ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem mondd el neki. Szerintem jobb neki is meg neked is ha elmondod. Bár, így is rosszul esett, amikor anno a barátnőm elmondta, hogy megcsalt, szerintem jobban tette, hogy elmondta. 18F

(Bocsi a hülye megfogalmazásért, még érzékeny terület)

2015. ápr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Mondd el! Ezek valahogy mindig kiderülnek egy idő után, sokkal rosszabb helyzet lesz az amikor mástól tudja meg
2015. ápr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt mondom, ne monja el. Cipelje a terhét egyedül, ne pakolja át a felét a párjának. Ez nem őszinteség, hanem önzőség.
2015. ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan miért lenne önzőség? Joga van tudni! Ha nem mondod el az az önzőség. Fordított esetben te is tudni akarnád kivel vagy együtt. Ebben az esetben neki kell eldöntenie, hogy együtt lesz-e veled továbbra is. Szerintem mondd el neki finoman beadagolva. Biztos, hogy dühös lesz, de nyugodtan mondd el neki, hogy nagyon sajnálod és nagyon megbántad és soha többet nem iszol ennyit. Azután hagyd míg lenyugszik és utána beszélj vele.
2015. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha együtt akarsz maradni vele, inkább ne mondd meg.

Én se szoktam elmondani az ilyesmit főleg mert tényleg nem jelent semmit.

2015. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
velem is megesett ez, én elmondtam, hónapokig mindketten kivoltunk készülve, főleg én, nagyon bántott, hiába vallottam be neki. végül hónapok után kibékültünk. nagyon megbántam. sokan mondták azt, hogy hülye voltam, hogy elmondtam, hisz tényleg semmi volt, fel se fogtam, hogy az a fiú megcsókol annyira nem tudtam, hogy hol vagyok. és a végén már én úgy éreztem, hogy bár ne mondtam volna el, de a büntudat megölt volna, nem ttudtam volna egy percig sem a szemébe hazudi. az őszinteség hive vagyok azóta is.
2015. ápr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!