Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ajándéknak ez még belefér,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándéknak ez még belefér, vagy túl sok?

Figyelt kérdés
A barátnőm egész héten mérges rám, nem tudom belőle kiszedni, hogy miért, de látni rajta, hogy bántja valami. Megakartam lepni valamivel, amin lehet látni hogy foglalkoztam is vele, nem csak megvettem valamit hogy "jóvanazúgy". Ennek az lett a vége hogy egy a4-es lapot teleírtam azzal, hogy "szeretlek", valamint jön hozzá a szokásos csoki+virág kombó. Túl sok? Lányok, ti örülnétek neki?

2017. szept. 15. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

A teleírt lapnak örülnék és a csokinak is de a virág helyett egy macinak jobban mert a virágokat én személy szerint utálom.(:

18/L

2017. szept. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ennek örülnék. Mondjuk ez személytől függ:) Mint látod az #1-es válaszolónak nem tetszenek avirágok,én meg személy szerint nem vagyok oda a csokiért de örülök ha kapok. Gondolom ismered annyira a barátnődet, hogy tudjad mit szeret szóval igen, bátran add oda nekei^^!
2017. szept. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki
2017. szept. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos szakítottunk. Azért köszi a válaszokat.
2017. szept. 15. 16:50
 5/7 anonim ***** válasza:
ez gyors volt
2017. szept. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát na. Sikerült kiszedni mi a baj... Így jártam, majd lesz másik aki nem ilyen bolond. Egyébként 17/F
2017. szept. 15. 17:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi volt a baja?
2017. szept. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!