Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális, ha szinte ugyanolyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha szinte ugyanolyan fiúkat találok vonzónak?

Figyelt kérdés

Mindenki azt írja, hogy nincs konkrét esetet és hogy mindenféle fiúk/lányok tudnak tetszeni neki. De nekem valahogy szinte csak a szőke/világos hajú nem gömbölyű, kicsi orrú és oválisabb fejű fiúk jönnek be. Bárhol körülnézek szinte csak őket veszem észre. Valószínűleg túl válogatós vagyok és így sose lesz kapcsolatom. Tudok csinálni valamit?

16/L



2017. szept. 16. 22:16
 1/3 Mádár0218 ***** válasza:
Normális te ezt szereted, lehet találsz majd pont egy ilyen srácot, ha nem akkor meg lehet hogy összefutsz valamikor egy másstílusú sráccal aki bejön :)
2017. szept. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudsz. Én nem ilyen vagyok. Lehet nálam próbálkozni :D :P
2017. szept. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, normális. :D Nekem csak a szőke hajú, kék/zöld szemű, "szögletes" arcú és vékony lányok tetszenek, maximum annyi hátránya van a válogatásnak, hogy kevesebb esélyünk van, de amint sikerünk van sokkal jobban örülünk. :D
2017. szept. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!