Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha a párom nem akar szakítani,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom nem akar szakítani, ezért szünetet akar, aztán mégis de átgondolja az újrakezdést és ugyanolyan szorosan ölel mint régebben, van remény arra hogy minden olyan lesz mint régen?

Figyelt kérdés
Sztorit csak akkor írok ha nagyon szükséges a válaszhoz, de azt mondja nem szeret erre ölel és csókol ugyanúgy és órával később mégis azt mondja átgondol mindent és szeret de a szemében láttam hogy kavarog minden; fájdalom, üresség, mérgesség és szomorúság és még sok minden...mit tehetnék/mondhatnék majd hogy ha találkozunk tényleg rendbe rakhassak mindent?

2017. aug. 2. 01:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan nem lesz, ha nem kötelezitek el magatokat. Viszont lehet jobb, ha a szünet alatt mindketten azon gondolkodtok, hogy hogyan kellene javítani a kapcsolaton, és nem azon, hogy "milyen jó volt régen", vagy (ahogy sajnos sok kapcsolatban lenni szokott szünetnél) "milyen jó lenne mással".
2017. aug. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszolóval, szerintem ilyenkor jobb, ha tényleges szünetet tartotok. Most mindenki zavart, nem igazán tudjátok, hogy mit akartok a másiktól. Attól csak rosszabb lesz, ha nosztalgiáztok a régi időkről. Váljatok szét (egyelőre ideiglenesen), ürítsétek ki a fejeteket, majd gondoljátok át, hogy mit éreztek a másik iránt.
2017. aug. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én szeretem de ő össze vissza mond mindent, csomó mindent mond és próbál mindent bemagyarázni magának. Lehet arra esély hogy ad nekem még egy esély, vagy visszarohan hozzám és plusz esélyt akarna? Rá fog jönni hogy mit vesztett?
2017. aug. 3. 13:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért szívatjátok egymást, és miért féltek ennyire rohadtul egyedül lenni, mikor ez a kapcsolat halott?!


Ö nem tudja, mit akar, a szünetben max jol félrekefél, vagy probálkozik, aztán majd ha hoppon marad, akkor visszamegy hozzád, mert la. biztos puncit nyújtasz - mig nem jön rá megint a szünetelhetnék.


Öszintén, ez szánalmas.

2017. aug. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ad Neked mégegy esélyt? Hibáztál? Ha nem, akkor nehogy ő legyen a domináns... Ha ennyire labilis, akkor megváltoztatom a véleményem (első vagyok), és azt javaslom hagyd ott. :/ Értem, hogy szereted, de ez nem azt jelenti, hogy el kell nézned minden idióta döntését, amit a kapcsolat közben/után tesz.


Egyébként, ha a gyakoris az igazi neved, akkor javaslom, hogy rakd privátba. Elég sok fura alak van itt, ne kockáztasd az igazi kiléted kitudódását.

2017. aug. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik kommentelő. Szerintem én jobban ismerem őt és nem félrekefélő típus és mégsem annyira halott ez. És nem, puncit sem nyújtok neki. Nem vagyok se idióta se k***a, és nem közösülés által akarom megoldani ezt, hanem hosszas őszinte beszélgetések útján. Ma találkoztam vele és ölelt, puszilt, azt mondta még van egy kis szikra, átgondolja az egészet. Talán meg is fogjuk beszélni. Elég pozitív jeleket adott.

Első-negyedik kommentelő. Elmondása szerint az "esélyemet" átgondolja, és mindkettőnknem vannak/voltak hibái, de ezekből tanul(t)unk, hogy mégis hogy (nem) kéne és mit tenni. És inkább nem is az hogy elnézek mindent, de már most rájöttem hogy a sok kiakadásom, hirtelen"haragom" és féltékenységem hiába való és értelmetlen, hasztalan volt. Ha visszafogad máshogy fogom mindent kezelni. Ezt is meg kell tanulnom/unk.

2017. aug. 4. 01:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden olyan lesz mint régen. Aztán, ami most van, az lesz a régen. Majd minden olyan lesz, mint régen. For ciklus.
2019. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!