Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális? Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 16 éves lány vagyok rengetek kétséggel. De nem kertelek leírom.

Tehát az van, hogy a legjobb fiúbarátom belémszeretett. Mikor találkozunk (nem egy suli padot koptatunk) hosszasan megölel és fogja a kezem végig, csókig nem jutottunk el. Nem mondta el szemtől-szembe, de tudom hogy szeret. Én is élvezem a társaságát, nagyon szeretek vele lenni, szeretem mikor megfogja a kezem stb., de nem érzem azt a pluszt, amit kéne..

Eközben nekem megtetszett az egyik osztálytársam. Egy kicsit elérhetetlennek tűnik számomra, de néha mintha viszonozná a mosolyaim és egyre többet veszem észre , hogy "csak úgy" rámpillant. Bár lehet csak bebeszélem magamnak.

És hogy ne legyen ennél is bonyolultabb van még egy fiú.. Vele a buszon találkozok, amivel a suliba megyünk, de ő 2 megállóval későbbi suliba jár. Félenk, de intelligens srácnak tűnik. Néha rámnézett és a misztikus mosolya beleégett a fejembe.

Nem tudom mit tegyek.. olyan döntésképtelen vagyok. Kifelé közeledjek? Kit felejtsek el? Tudom, hogy ezt nem másnak kéne tudnia, csam egy kis tanácsra van szükségem.


Magamról nem írtam nagyon semmit még. Kicsit visszahúzodóbb vagyok, de a barátaim közelébe teljesen felszabadult. Szeretek olvasni, jól tanulok. Külsőleg olyan átlagosnak mondanám.


Hát ha valaki elolvasta és esetleg írna pár sort azt megköszönném ^^



2017. szept. 17. 00:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy az osztálytársam és a legjobb barátom 16 éves. A buszos fiú 19.
2017. szept. 17. 00:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed azt a "pluszt"(én szexuális vonzódásnak hívom) akkor hagyd és próbálkozz a másik kettőnél. Ott meg az dönt hogy melyik jön előbb össze. Vagy hogy melyikük szimpatikusabb.
2017. szept. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Plusz nélkül nem fogod "azt" érezni. Nyugodtan mondd meg neki is, hogy köztetek úgy nem működne a dolog, te csak egy nagyon jó barátként tudsz rá gondolni. Fájni fog neki, lehet hogy egy ideig (emberfüggő meddig) nem beszél veled, de jobb ha 1: tőled hallja, 2: minél hamarabb.

Az osztálytárs-dolog. Szerintem nincs olyan lány akinél ez ne jönne elő. Nyugi, általában olyan, mint a bárányhimlő: aki egyszer elkapta az már védett tőle, de maradhatnak nyomai! Nála szerintem még ne kezdeményezz, legalább is addig amíg ezen a szinten vagytok. Sajna az is lehet, hogy a nézést bebeszéled magadnak. Végül te nem szoktál csak úgy ránézni valakire?

A buszos fiút nyugodtan szólítsd le, dumáljatok, abba még nincs semmi sem. Ha szimpi, akkor hajrá, ha nem hát majd máskor, mással.

Remélem segíthettem!

2017. szept. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!