Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő úgy a normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő úgy a normális?

Figyelt kérdés
Szóval sokat beszélgetünk akár felhívtam, facen ráírtam meg minden meg találkoztunk már pátszor de akkor nem 2-esben voltunk. Mióta felvetetem azt hogy menjünk 2-esbe elkezdett távolodni. Igaz kicsit sokat baszogattam vele 1 héten keresztül :( . Szóval régen napi 5x-6x irt mostanába egyre kevesebszer és 3 napja nem ír. Most én direkt nem irok rá hagyok neki időt mert mondta, hogy bejövök neki csak még várni akar. Mennyi idő a normális ilyenkor amig nem keres fel újra? (körülbelül) Lehet 1 hét is vagy kevesebb, több? És mennyi az esélye annak, hogy visza tudom állítani úgy a dolgokat, hogy rám írjon meg minden (16/F)

2017. szept. 10. 00:49
 1/2 anonim válasza:
Ez tokre olyan ami az en helyzetem ..hogy a fiu felhozta h 2-esben legyunk es azota nem nagyon irok neki mivel gondolkozom rajta hogy mi legyen .de be jon nekem csak lehet hogy mas is tetszik es nem tudok donteni ...lehet azzal a csajjal is igy van 🙂
2017. szept. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem csak egy picit megijedt ...

De inkább írjál rá beszélj vele másról aztán majd később megint felhozod a témát és akkor remélhetőleg összejön .:)

2017. szept. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!