Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem szeret egy lány sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeret egy lány sem?

Figyelt kérdés

Elég sokszor próbálkoztam már, de egy lánynak sem jövök be, vagy ha mégis, akkor a lány nem jön be nekem, nem teszem magasra a lécet, szerintem nincsenek valami nagy elvárásaim.

Legyen kedves, tudjon szeretni, ne legyen annyira félénk, legyen nálam alacsonyabb, és legyen megértő.


Én többen is mondták már, hogy "helyes" vagyok, de nincs túl nagy önbizalmam, néha vannak hangulatváltozásaim, de igyekszem ezt eltűntetni és boldog lenni, kedves vagyok, szeretem a zenét, a motoromat, az autókat, szeretek a barátaimmal, ha van barátnőm akkor vele tölteni az időt, szeretek az informatikával és az elektronikával foglalkozni, szeretek sütni, főzni.

Kb ennyi

Mi lehet velem a baj?

15/F



2017. szept. 17. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet a külsőddel van probléma, még ha azt is mondták hogy helyes vagy. Küldj egy képet magadról elmondom az őszinte véleményem, sztán segítek kideríteni mi lehet a gond


16:l

2017. szept. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]

Én csúnyának tartom magam..

2017. szept. 17. 13:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig édes vagy:) Figyelj lehet hogy még nem találtad meg azt a lányt, aki megfelelő párod lenne. Ne add fel:) Elég jónak tűnsz a leírás alapján, kizárt hogy ne tetszél senkinek. Meg még azért elég fiatal is vagy, de megértem, hogy vágysz egy lány szeretetére
2017. szept. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát.. Én mindent megteszek, de valahogy mégsem jön össze :/
2017. szept. 17. 14:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Am az önbizalom sokat dobna rajtad. Igenis hidd el, hogy jó vagy. A magabiztos kisugárzás vonzóvá tesz mindenkit
2017. szept. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ritka, amikor van, de akkor nagyon, de valahogy mégsem jön össze
2017. szept. 17. 23:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Az önbizalom nem jön parancsszóra. Azért tenni kell. Tűzz ki célokat (nem kell nagy dolgokra gondolni) valósítsd meg őket, azt konstatáld a sikert. Tűzz ki nagyobb célt, aztán zsebeld be a siker okozta örömöt. Így fog nőni az önbizalmad, és a csajok is így veszik észre a benned rejlő értékeket.
2017. szept. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!