Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeret engem vagy csak játszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem vagy csak játszik az érzéseimmel? Vagy csak fél bevallani magának/nekem hogy mit érez?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel már rég óta legjobb barátok vagyunk . De ez egy kicsit több mint barátság. Egyszer csókolóztunk és mondta h szerinte több lesz közöttünk barátságnál. (van barátnője)Miután találkozott a barátnőjével meg azt mondta h már egyáltalán nem érez irántam semmit. De mindig találkozgatni akar meg mindig ölelget. 16/L

2017. júl. 14. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
50-50...lehet kedvel téged és szeretne többet de ott van a barátnője is, aki iránt szintén érez valamit vagy az is lehet hogy csak szórakozik....habár az elsőnek több esélyt adtok mivel ha legjobb barátok vagytok nem hiszem hogy annyira szívtelen lenne veled, hogy szórakozzon.
2017. júl. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
és engem kellet eltemetni. Tudod ki volt ott a temetésen csak a fakutyám és hullott a fűrészpor a szeméből
2017. júl. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szólj neki. Aki azt írja h nem azoknak: szeretitek ha meg csalnak ?
2017. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem ide
2017. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia

Ugy gondolom, hogy vond kerdore, hogy mit akar es ne hagyd gondolkodni. Mondd meg neki, hogyha nem tesz semmit akkor te tovabb lepsz de persze maradhattok baratok.

Ui.: bocsi az ekezetek miatt. Telorol vagyok fent. Majd kerlek ird meg, hogy mi lett!

2017. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki h szeretem és azt mondta h lépjek tovább mert soha nem lenne képes barátnál többnek tekinteni...😒
2017. júl. 19. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!