Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk mit csináljon a lany...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk mit csináljon a lany hogy bejojjon nektek?

Figyelt kérdés
2017. szept. 17. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Szilvásbuktát.
2017. szept. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nos kérdező, erre összesen annyit tudok mondani:

Személytől függ, kinek mi jön be. De ha ismered a srácot (megérzésem szerint tuti) akkor szerintem tudod hogy neki bejönnél-e vagy sem.


1-esnek: Haha olyan vicces, hogy belémszorul a nevetés. ^^ :D

2017. szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
attól függ hogy milyen az a lány. Ha megtetszik nekem akkor nem kell a csajnak semmit sem csinállnia (benyalnia magát..) Max annyit hogy olyan jeleket küldjön, hogy rá lehessen jönni hogy bejövök neki.... (mosolyog,szemkontaktus,közelembe szeretne lenni) Kb ennyit kell tenni.. persze ha van a csajban bátorság akkor a kiszemelthez oda megy és elkezd vele ismerkedni...bár én a fiú kezdeményezzen híve vagyok..Ha látom a csajon hogy bejövök neki akkor én próbálkozok nála.(1 probat megér) Ha csak tévedés lenne akkor sincs baj.. az élet megy tovább.. Kikell próbálni.. mert ameddig nem próbálja ki az ember addig nem biztos semmi...
2017. szept. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább nem válaszolok. Nem akarok más srácnak egy jó napot csinálni :D
2017. szept. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló 1. már válaszoltál azzal hogy elolvastad a kérdést és ide írtál.. (csak nem a kérdésre ) de akkor is írtál valamit :D 2. Ez itt a gyk..itt bárki bármit írhat vagy kérdezhet.. direkt arra van ez kitalálva hogy az emberek feltehetnek kérdéseket (még értelmetlen kérdést itt) és van aki megválaszolja.. Szóval ne szerénkedj :D :D nyugodtan válaszolj a kérdésre,vagy ha valamelyik válasz nem tetszik neked akkor indokold meg hogy miért nem. Itt senki sem ismer senkit (többnyire)
2017. szept. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek meg annyit hogy: Ha tetszik neked a fiú akkor először is tudd meg hogy ő is úgy érez-e.. mert hiába kezded el a szemeidet kifesteni vagy szépen öltözködni,vagy keresni a társaságát HA a srácnak nem vagy az esete... mert a vége meg az lesz hogy ááá... s kur.a életbe.. figyelem kívül vesz.. nemtetszek neki... szóval szomorkodni fogsz és mérges is leszel rá.. ami azt jelenti hogy ignorálni fogod őt.. meg basztatni azért mert te neki nem vagy az esete.. A fiúknál ez megint máshogy van.. próbálkoznak a vége semmi..de nem adják fel..
2017. szept. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Használjon egy kis sminket, kezelje a haját, ügyeljen a külsejére, eddzen keményen!!!, rakja ki a melleit, hordjon feszes nadrágot, csináltassa meg a fogait ha kuszák/hiányosak, ha van valami nagyon csúnya bőrhibája/anyajegye szedesse le, (ha nem amnyira csúnya, de zavaró helyen van, akkor is), szedje a szemöldökét ha összenő, vagy bozontos, szedje le a szőrt az arcáról/karjáról/lábáról, stb., ha van, használjon parfümöt, dezodort. A belsőt már nehezebb megváltoztatni...

Hát most ez kb. minden, ami eszembe jutott, és zavaró egy lányban. Engem az se zavar, ha van rajta egy kis felesleg, de az ilyen elfolyós, puffadtarcú lányok már nem tetszenek.

2017. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Adja önmagát aztán kész :D Nem kell ennél több szerintem.
2017. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!