Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy tetszem az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy tetszem az egyik legjobb barátomnak?

Figyelt kérdés

Régóta ismerjük egymást, de igazán jó barátok csak körülbelül fél éve vagyunk.

Mindent elmondok neki, és ő is nekem, de az utóbbi 2-3 hétben elkezdett furán viselkedni. Pl amikor a srácról mesélek neki, aki bejön, akkor kicsit olyan, mintha kényelmetlenül érezné magát... Már kérdeztem tőle, hogy biztos nem zavarja-e, ha erről beszélek, azt mondta, nem, de nemtudom...

Sokkal többször puszil meg, mint általában, és többször bókol ok nélkül.

Egyszer részegen megpróbált megcsókolni, de eddigi tapasztalataim alapján nem sokat számít, amit alkohol hatása alatt csinálnak a korabeli fiúk...

16/L és 17/F



2017. szept. 18. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszel neki.
2017. szept. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki. Én is pontosan ugyan így viselkednék a helyében. Kérlek ne gyötörd azzal, hogy másról mesélsz neki. R.I.P. fiú-lány barátság
2017. szept. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ismeretlenül kérlek, hogy ne beszélj más srácról előtte, így is fájhat neki.
2017. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!