Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem a legjobb barátomnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a legjobb barátomnak?

Figyelt kérdés
Mostanában láthatóan "nyomul" rám. Mikor filmet nézünk mindig átkarol és magához húz... Volt amikor meg is puszilta a homlokomat, megölelt. De ha megkérdezem hogy többet érez irántam mint barátság akkor meg azt momdja hogy "ne reménykedj" és kacsint egyet

2016. aug. 6. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen :)
2016. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szóval egy beképzelt "hagynemondjammi" aki titokban oda meg vissza van érted:D
2016. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

2.: hát egy kicsit beképzelt, de nem vészes :D

2016. aug. 6. 23:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem veszem figyelembe az utolsó mondatot, akkor azt mondanám, hogy lehet hogy csak azért ilyen, mert a legjobb barátod. Vannak akik a legközelebbi barátjukkal így viselkednek.

De mivel ott van az az utolsó mondat (és egyébként sem mindenki olyan, mint amit az előbb említettem) lehetséges, hogy többet érez, persze, de ezt rajta kívül senki nem tudja neked megmondani 1000%-ra. :)

2016. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!