Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátomnak tetszik a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak tetszik a legjobb barátnőm, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy fiu az eletemben, akit kiskorom ota ismerek, mindig egymasba voltunk esve, csak nem mondtuk el. Most valahogy ujra egymasra talaltunk, osszejottunk. 3 hete tortent, minden rendben volt, most viszont megkavarodtak a dolgok...ossze is vesztunk. Elkezdte leirni, hogy neki amugy tetszett a legjobb baratnom...visszairtam neki, hogy de az a masik lany is, nem? Visszairta, hogy igen, de a baratnom sokkal jobban. Amikor megkerdeztem, hogy most is tetszik, nem? Akkor azt valaszolta, hogy dee..amikor latta hogy kiakadtam, hozzatette hogy viccelt, viszont azt is, hogy gyonyoru lany a baratnom, de engem szeret. Gondolhatta, higy szarul esett. Ekkor elmondtam neki, hogy kicsit kezd elegem lenni, mert nem tudom, ki tetszik neki es ki nem...felhaborodott, hogy hogy is tetszhetne neki mas, amikor van baratnoje??? Es hogy amugy is van pasija a baratnomnek. Irtam, hogy nem erdekel, nagyon ugy jon le, hogy tetszik neki...erre terelt, visszavagott, hogy amikor egy eve mondta nekem, hogy tetszik neki a legjobb baratnom, akkor allitasa szerint en azt mondtam, hogy szurkolok, hogy osszejojjon nekik. Irtam, hogy hivatalosan semmi kozunk nem volt egymashoz, most alljak a boldogsaga utjaba? Irta, hogy igen...mert neki en vagyok a boldogsaga.

Nem tudom, mit gondoljak, a legjobb baratnomre valamiert nagyon ra van kattanva. Tenyleg gyonyoru lany, nagyon szeretem ot, viszont bant, hogy mindig en vagyok mindenhol a masodik.

Nem tudom, mit tehetnek, hogy gyurjem le a feltekenyseget magamban?

En: 15/l baratnom: 15/l baratom: 14/f



2016. máj. 29. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Éretlen kisgyerek még
2016. máj. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na az ilyenek miatt nem kell kapcsolatosdit játszani idő előtt.

Éretlen még, én a helyedben hagynám. Ha annyira nagyon egymásnak vagytok teremtve, később úgyis együtt lesztek, ha már érett lesz és normális :D 16/L

2016. máj. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a pali szív vagy nem is tudom bunkó annyi a lényeg ne foglalkozzatok vele és akkor hoppon marad két szék között.
2016. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!