Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy idosebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy idosebb "elerhetetlen" lanyba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoval egy iskolaba jarunk, de o mar vegzos en pedig 2 evvel vagyok fiatalabb. Legeloszor egy iskolai rendezvenyen beszeltunk, de nem kettesben. Eleg erosen leszogezheto, hogy az iskola egyik legszebb lanya. Nyar vege fele rendeztem egy kisebb hazi bulit, ahova megvoltak hivva egy baratnojevel (csodalkoztam is, hogy eljöttek). Korulbelul 10-en voltunk osszesen es ejfel fele mindenki hazament, kiveve ez a lany, mert olyan jol elborozgattunk es beszelgettunk. Harom oran at beszelgettunk kettesben es egyszer sem volt az a tipikus kinos csend, nagyon egy sikon voltunk (lehet az alkohol hatasa). Konnyen megnyiltunk egymasnak es joba lettunk. Az elkoszoneskor azt mondta, hogy maskor is hivjam el ha szervezek ilyesmit, mert nagyon jol erezte magat. 2-3 het eleteltevel jott az osztalykirandulasom, nem igazan orultem neki, mert csak 2 emberrel vagyok joban az osztalyban, egeszen addig amig ez a lany ram nem irt, hogy az o osztalya is ugyanoda mennek. Utolso este bejottek a szobankba es egy rovid ideig beszelgettunk meg iszogattunk, amig ra nem jott az osztalyfonokom es visszakuldte oket. Ezek utan ramirt, hogy probaljuk meg ujra es menjunk fel a legjobb haverommal o hozzajuk. Sikerrel jartunk es ott voltunk kb 1 orat mire a tanarok megtalaltak es lekuldtek minket a szobankba. Ezek utan hajnali 3 korul megbeszeltuk, hogy a recepcional talizunk es folytatjuk a "bulit", ezt azonban nem tudtuk vegrehajtani, mert nem engedtek le oket a tanaraik (azt mondta, hogy mar azon gondolkoztak, hogy lemasznak az erkejrol). Az osztalykirandulas ota nem nagyon beszeltunk, mert iskolaban alig latom, ezert csak neten beszeltunk parszor, amikor rairtam. Nem tudom eldonteni, hogy csak baratilag bir e vagy tobb van a dolog mogott. Elgondolkoztat, hogy meg is csak kuzdott azert, hogy a tarsasagomban lehessen, ahhoz kepest hogy 2 evvel fiatalabb vagyok es o pedig egy bomba csaj. Szoval nektek mi a velemenyetek errol az egeszrol? Elore is koszonom:)

2017. szept. 19. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdekes sztori. Én hasonlóan jártam a nyári munkán. Bár ott lehetöségem se volt. A csajszval elbeszélgettem és már haverkodtunk. Kiderült később hogy van pasija mert nem beszélt erröl semmit illetve az is kiderült hogy a kerületben az anyja a kórház igazgatója. Bakker majdnem bekaptama horgot. Nem tudtam sehogy elcsábitani. Megszívtam. Akkor már a negyedik és az igaz szerelmem lett volna. Nem bajj . Gond egy szál se. Xd 19 F voak. Szerintem haverilag gondol rád tuti. Hasonló cipő tesa . Ne dőlj be. Vigyázz a
2017. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jó fejnek tart, lehet, hogy nagyon kicsit tetszel is neki, de kb. ennyi. Két évvel idősebb és olyan 4 évvel érettebb nálad (tudod, a lányok gyorsabban érnek). Szóval a lényeg, kis barátom, hogy itt az ideje megbarátkoznod a gondolattal, hogy ez a nő soha nem lesz a tiéd. Inkább játssz a saját pályádon, ismerkedj nálad 1-2 évvel fiatalabb lányokkal, ők felnéznek rád, simán levarrhatsz közülük párat. Használd ki, hogy még fiatal vagy, nem is tudod, milyen jó dolgod van.
2017. szept. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!