Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy családi rendezvényen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy családi rendezvényen megismerkedtem a bátyám legjobb barátjával, szerintetek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval még augusztus végén találkoztunk ezen a rendezvényen, beszéltünk is pár szót, sokat nevettünk stb (egyszer még egy beszélgetésfoszlányt Is elcsíptem, ahol pont rólam beszélt valakivel, azt mondjuk nem tudom, hogy jó vagy rossz értelemben..) , de utána sem facebookon, sem sehol nem igazán keresett, még én írtam rá szülinapján, meg utána próbáltam vele beszélgetést kezdeményezni így neten is, de ha én nem vetettem fel egy témát, vagy tettem fel kérdést, akkor semerre nem haladt a beszélgetés. Azt szerintem még fontos lehet hozzáfűzni, hogy ezen a helyen volt alkohol is, és az egyik alkalomkor, amikor beszélgettünk, az enyhén ittas állapotban lévő bátyám odajött hozzánk, és konkrétan leüvöltötte a fejét, hogy mit képzel, mit csinál, ne hajtson rám, mert én a húga vagyok. Ő 24, én 16. Szerintetek ez a kapcsolat már most halálra van ítélve, és hagyjam a francba, ne is próbálkozzak többet, vagy még lehet valami?
2017. szept. 19. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem akar összetűzésbe kerülni a bátyáddal, de az is lehet, hogy egyszerűen nem érdekled.
2017. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!