Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ha voltam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ha voltam egy bulin ahol megismerkedtem közelebbről az egyik legjobb barátnőm pasijával.(bővebben alul)

Figyelt kérdés

Mit tehetek?? ha voltam egy bulin ahol megismerkedtem közelebbről az egyik legjobb barátnőm pasijával. És ez persze kiderült..:( és ők hosszas veszekedés után szakítottak..:( Rám meg rám hajtott a srác. De nagyon aranyos; kedves velem.És nekem is nagyon bejön..:D(sőt szerintem Szeretem is!!)éjszakákat beszélünk át..:D

de mindenki azzal támad le h egy bunkó ..Pedig velem nem az..és h nehogy járjak vele.. DE ha velem rendes meg aranyos??? Szóval??Szerintetek??


2009. jún. 16. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, ne törödj másokal te magad dönts és ha teccik neked akkor hajrá. ha roszul sül majd el..akor meg hát az ember a saját hibájábol tanul =)

sok szerencsét.

2009. jún. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi..:)
2009. jún. 17. 00:02
 3/6 anonim ***** válasza:
ne masok velemenyet nezd meg hallgasd meg,en mig nem ismertem meg a jelenlegi paromat,addig szinte minden fiuval bunko voltam,mert az elso "nagy" szerelmem nagyon atvagott es azt megfogadtam magamban hogy mostmar minden fiuval csak jatszani fogok,persze nem bantottam meg oket nagyon csak egy kicsit mert ok nem hibasak abban hogy az ex-em bunkon viselkedett velem,nah de ahogy megismertem a mostani paromat,vele is az elejen csak "jatszani" akartam gondoltam el leszunk aztan meg igy is o vagy en dobom,de nem igy lett mar egyutt vagyunk tobb mint egy eve es nagyon sokat valtoztam jo iranyba,es senki nem ismer ram,nem a parom valtoztatott meg,szoval nem o akart hanem a kisugarzasa,meg minden ami o,mar nem vagyok olyan kis "gonoszkodo" mindenkivel probalok kedves lenni,szoval ami a lenyeg hogy nem biztos hogy az a fiu majd kesobb veled is elkezd "bunkozni" lehet hogy teged szeret es azert rendes veled,mindegy hogy ki mit mond te a szivedre hallgass,egy probat meger
2009. jún. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jah es 16/l voltam
2009. jún. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

lehet hogy most még nem az,de egy idő után kimutatje a foga fehérjét. *tapasztalat

és ha a barátnője mellett egy másik csajjal megismerkedett(veled) akkor mi a garancia rá hogy ha veled jár,akkor nem fog kiszúrni magának egy másik csajt?

és amúgy is, barátnő pasijára soha nem szabad szemet vetni. egy barátnő sokkal többet ér mint egy pasi.

2009. jún. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
viszonoztam a kedveségét..DE ..halgatnom kelet volna a többiekre.!!egyszer csak bunkó lett..:(
2009. júl. 15. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!