Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? (A kérdés túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (A kérdés túl rövid a magyarázat hosszú. )

Figyelt kérdés
Egy 8. osztályos lány vagyok. Pár napja vettem észre egy nagyon helyes srácot akiről mint később kiderült most kezdte nálunk a 10.-et. A húga a 9.-be jár és amikor mentem a 9.be (mert ott is van egy pár ismerősöm) ő is ott volt. Leültem az egyik barátnőm mellé, a srác mögöttem ült.Amikor megfordultam,hogy visszamenjek az osztálya megláttam azokat a kék szemeit és csak akkor úgy közelebbről döbbentem rá milyen helyes.Mostmár biztosra tudom ,hogy hozzá akarok szólni de félek..mit tegyek? Kezdeményezzek? Ha igen mit? Hogyan? Vagy várjam meg ,hogy érdeklem-e őt? Olyan tanácstalan vagyok. A segítségeiteket nagyon megköszönném.
2017. szept. 21. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:
55%
Titkos jelzés. Az Apolló Mck 24/HQS műhold atmoparazitális légbütykentyűje,minden kilencvenhatvanhetedik rádnézésre,gamma tripod sugárzást lővell,ki,ezzel megsértve kína adóűgyeinek jóízlését.A Csaj egy kém. Én azt javaslom,végezd ki mielött átveszi a világuralmat.
2017. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!