Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeret engem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret engem?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8. osztályos és már 6. óta szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba. Néha láttam, hogy órán engem figyel mosolyog rám és négyszer mondta, hogy szerelmes belém. De fogalmam sincs, hogy kimolyan gondolja-e vagy csak viccel. Vagy szerintek ha nem szerelmes belém akkor felejtsem el? Mert már jövőre úgysem egy iskolába fogunk járni

2017. szept. 21. 21:55
 1/5 A kérdező kommentje:

15/l(én)

14/f(ő)

2017. szept. 21. 21:57
 2/5 A kérdező kommentje:
És elég félénk vagyok.😳
2017. szept. 21. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ember 4x mondta...NÉGYSZER!!
2017. szept. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, szeret. Legyetek együtt nyugodtan, attól még, hogy külön iskolában lesztek attól még járhattok, találkozhattok stb.😊😏
2017. szept. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

3-mas! Az a baj, hogy másnak is mondta már viccből és nem tudom, hogy nálam komolyan gondolja-e.

2017. szept. 23. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!