Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mivan akkor ha a volt pasim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan akkor ha a volt pasim (osztalytars) engem nez es a tobbi osztalytarsaim (baratnoim) szerint szerelmes belem?

Figyelt kérdés
Regebben rovid ideig jartunk... ket eve tudja h bejon es naponta irogatunk (neha o ir neha meg en)

#volt pasi #lehet h o is szeret?
2017. júl. 23. 22:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Marmint h neha o ir *ram neha meg en *ra
2017. júl. 23. 22:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem tetszel neki és ő is most van abban a korban hogy érdekili a másik nem. Ha neked is tetszik akkor utalgas neki és ha nem buta akkor venni fogja és viszonozza. Igy jobban meg ismerhetitek egymást.
2017. júl. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudja h szeretem...szokott olyanokar irni h milyen jo csajokat latott meg ilyenek...😣 de a tobbiek szerint csak cukkolni akar de nem tudom...
2017. júl. 23. 23:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Találjatok valami közös témát/érdeklődési kört a többi meg jön magátol. Nem nehéz egy srác fejét elcsavarni ha nincs senkije és nem vagy csúnya. Fiuk jó kinézetre buknak de a belső tulajdonságok döntenek. Szerintem azért mondja hogy milyen széplányokat látott hogy lássa a reakciód és tudja mi a véleményed. Fiuk nem szeretik ha egy lánynak nincs sajátos vélemény ha mindig csak az van hogy:aha,az jó stb... neki "száraz" lessz a beszélgetés.
2017. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszike😉
2017. júl. 25. 07:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Mi van akkor ha nem veszi az adást?
2017. júl. 25. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!