Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A balett tanárom szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A balett tanárom szerelmes belém? Vagy csak a testemet akarja? Mit csináljak? 16/l (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy balett iskolában tanulok szeretnék hivatásos balerina lenni. Idén nyáron rengeteget változtam... Most lettem az az igazán jó nő. Rengetegen meg is lepődtek. Agusztusban a színházban találkoztam a tanárommal (38), aki nem ismert meg. Rengetegszer elmondta mennyit változtam, a darab után meg beszelgettem vele kb. 45 percet, ami nem az a tipikus tanár diák beszelgetés volt. De nekem ez nem volt furcsa, mert a mi iskolánkban a tanárok szeretik ha a gyerekek lelkileg is rendben vannak. Most szeptemberben nem is én vettem észre, hanem a legjobb barátnőim. Az egyik ilyen eset az volt, amikor olyan kecsesen kelett mozogni mint egy falevél a szélben a pasik meg a szelek. Nekem volt fiú párom, de a tanár odaküldte őt más lányhoz, engem meg odahívott magához, hogy vele csináljam meg a gyakorlatot. (Ez egyáltalán nem jellemző rá) Rengetegszer volt olyan hogy néz és amikor észrevettem, hogy néz nem kapta el a tekintetét hanem mélyen a szemembe nézett. Én nagyon zavarba jöttem... Olyan is volt, hogy szerinte nem jól csináltam meg a gyakorlatot, ezért órák után megmutatatta nekem, hogy kell csinálni. Azon az órán megkérdezte hogy voltam e már szerelmes, mondtam hogy nem, erre elmosolyodott és csak nézett. Megint nagyon kínosan éreztem magam. Azon az órán "rózsa" -nak hívott. Nagyon más még nem történt. Lehet csak én reagálom túl. Nem szeretnék ebből ügyet csapni, mert eszméletlen jó tanár, és másik iskolába sem szeretnék menni csak ezért, mert nekem első sorban a karierem a fontos. Azt nem mondom hogy nem szimpatikus... dehát mégis csak ő a tanárom!!! 16/l
2017. szept. 22. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz vele! Egyértelműen hajt rád.
2017. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy valamit kihagytam... Egyik szünetben beszélgettem egy fiú barátommal, a tanár meg odajött, és azt mondta a barátomnak, hogy ha nem szeretne plussz erősítő gyakorlatokat végezni, akkor ne rontsa el a kedvenc diákját (azaz engem). Ez most még si mit jelent??
2017. szept. 22. 15:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy te vagy a kedvenc diákja és csak kivételez veled, de ha ennél is tovább megy akkor mindenképp add a tudtára, hogy ez sok és szólj egy felnőttnek, mondjuk a szüleidnek. Én úgy gondolom, hogy a karrier nem lehet fontosabb, mint a lelki egészséged egy lehetséges molesztálás után, de ez csak óvatosság, nem biztos, hogy így van. A lényeg, hogy vigyázz magadra 😊
2017. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5%
Még nagyon fiatal vagy
2017. szept. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
jaj ugyan már. úgyis lefekszel mindenkivel, vele miért nem?
2017. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat. Beszéltem az egyik legjobb barátnőmmel, és ő azt mondta hogy tiszta művészlélek, és ezért mutatja ki túl közvetlenül azt, hogy én vagyok a kedvenc diákja. A másik barátnőm pedig azt állította, hogy megfektetni szeretne... a lényeg az hogy óvatos leszek, és megpróbálok tudomást sem venni az egészről, hátha akkor veszi az adást, és keres valaki mást akivel szórakozhat.
2017. szept. 22. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!