Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Basszus. A srác akibe szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Basszus. A srác akibe szerelmes vagyok már másfél éve meleg. Mit csináljak? Mással is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem. Nagyon közeli barátom 8éves korom óta, és másfél éve egy nagyon szép gesztus után éreztem azt hogy ő, ő az akit már mióta keresek. Egyhete mondta el elsőként nekem a szitut. Eszméletlenül összetörtem. Most nem beszélünk, azt hiszi homofób vagyok és ezért kerülöm, de ez nem igaz csak eddig azt hittem van esélyem nála. Szeretnék vele kibékülni, de előtte túl akarok lépni rajta. 16/l
2017. szept. 21. 22:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsi a mondat így hangzik: A srác akibe másfél éve szerelmes vagyok, meleg. ( kicsit más értelemmel írtam le)
2017. szept. 21. 22:11
 2/15 anonim ***** válasza:
11%

ha pont másfél éve meleg akkor biztos hamar elmúlik

utána a tiéd lesz

örökre

2017. szept. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
11%
Mutasd meg neki, hogy mid van. Ha nem lesz semmi reakció akkor halott az ügy.
2017. szept. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
6%

"A srác akibe szerelmes vagyok már másfél éve meleg,,


Na és te ezt honnan tudo?

2017. szept. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
#gondolom a srác mondta neki:)
2017. szept. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Figyu ha elolvasnád mivan leírva a kérdés alatt, akkor képben lennél. Amugy lemaradt egy vessző. Másfél éve az arra vonatkozik hogy mióta szeretem, nem pedig arra hogy mióta meleg(tudom ezt én írtam rosszul, de nem hiában van alatta leírva az egész)
2017. szept. 21. 22:24
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Miért nem beszéled meg vele?
2017. szept. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2%
Ha lefekszel velem, akkor haverkodok vele és elmondom neked mire vágyik xD
2017. szept. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
növessz farkat magadnak
2017. szept. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

Haha, én is jártam így. Túl léptem rajta, mint ahogy a hetero srácokon is. Nála talán még könnyebb is volt, mert nem lebegett a szemem előtt a remény, hogy talán van esélyem.

17/L

2017. szept. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!