Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megtudta, hogy szeretem, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudta, hogy szeretem, mit csináljak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nagyon jóban vagyok egy fiúval,szinte teljesen biztos voltam benne,hogy tetszem neki,azok alapján,amiket mondott. Meg folyton velem volt. (Évfolyamtársam) leveleztem róla egy osztálytátsammal,valahogy megtalálta(kiesett a zsebemből,persze ő nem tudta,hogy az enyém. Azóta 2 nap telt,el,nem mondta h szeret(azt se hogy nem) és alig beszélünk. Mit csináljak? 16/L

2017. szept. 22. 19:43
 1/4 CFB ***** válasza:

Kérdezz rá, miert nem beszél veled.

Én megismertem egy csajt, 1 héttel később elmondtam neki, hogy szeretem. Nem terveztem, de így alakult, akkor még már minegy, miért ne mondanám el.:D

Jelenleg olyan nem-tudja-mi-van állapotban van azt hiszem, de sokat beszélünk 2 nappal ezelőtt ideges lettem, és tegnap 10 percen keresztül győzködött meg ölelgetett, hogy rendben van (suliban voltunk, én kijöttem óráról, neki meg ebédszünete volt, és elvonultunk). Azt szeretné, ha még tudnánk beszélni a dolgokat személyesen, de erre nem igazán látok esélyt. :'D (ha érdekel, mindent elmondok privátban, mert rohadt hosszú, komplikált, és bonyolult. Tehát nem csak 1 oka van, hogy nem haladunk semmit).

Az, hogy sokat lógott veled, elég sokmindent jelenthet, de többnyire azt, hogy kedvel. Gondolom nem tudod biztosan, hogy kitalálta-e, hogy te írtad azt, hogy szereted őt.

Nem tudom mennyi idősek vagytok de ha a srác rájött, hogy te írtad, és tetszel neki, lehet, hogy fél egy kapcsolattól. Vagy fél beszélni veled róla, ezért kerül. Szerintem személyesen egyszer "támadd" le, hogy miért nem beszéltek már.

2017. szept. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudja hogy én írtam sajnos :( köszönöm a választ! :)
2017. szept. 23. 06:38
 3/4 anonim válasza:
Sztem adj jelzést személyesen is mert hogy írtàl róla lehet neki ez kevés.Az is lehet hogy azt vàrja hogy menj oda hozzà és beszéljetek.:)
2017. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De olyanok voltak benne,hogy nem tudom tetszem-e neki,meg hiányzik,tehát egyértelmű.. Én beszélgetek vele,de nem tűnök túl nyomulósnak úgy,hogy megtudta h nekem tetszik,de ő nem mondott rá semmit?
2017. szept. 25. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!