Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az osztálytársam (lány)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársam (lány) megtudta hoy szeretem és azota más szemmelnéz rám mit tegyek?

Figyelt kérdés
13eves fiu vagyok és nemrég megtudta az osztálytársam(lány) hogy szeretem.Azota másképp néz rám.Meg persze az osztály társaim is sokszor gunyolnak érte.Tudom a gunyolokat nem kell figyelembe venni de az zavar a leginkább hogyrègen jol elvoltam a lánnyal mint barát de most kis hilyán semmibe vesz amiota meg tudta hogy szeretem. Mit tegyek hogy vissza áljon a régi kapcsolat?válaszokat előre is köszönöm.
2017. márc. 2. 03:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyelembe kell venned, ha te szeretsz valakit, az őt semmire nem kötelezi.

A lányoknak/nőknek általában náluk idősebb fiúk/férfiak kellenek.

Honnan tudta meg? Tőled, vagy mások közvetítísével, pletykájából?

Ha nem tőled, jogos, hogy "Azota másképp néz rám", hiszen az ilyet szemtől-szemben szokás megmondani.

.

Kinövöd, ahogy ezt is: " hilyán "

2017. márc. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Helota válasza:
100%

Lehet, hogy neki is tetszel, de nem mer felvállalni a többiek előtt és ezzel a negatív viszonyulással akar elidegeníteni magától. Esetleg megijedt és ezzel az elutasító viselkedéssel leplezi a zavarát, vagy simán csak egy nagyképű kis majom és élvezi azt hogy most téged ezzel az elutasító viselkedéssel "kínozhat".

A lényeg, hogy a lányok/nők nagyon kiismerhetetlenek egy férfi számára. Készülj fel arra, hogy az életbe még ennél sokkal cifrább dolgokra is számíthatsz majd tőlük. A lényeg, hogy ne alázkodj meg előttük, a keleténél többet ne puncsoljál és soha ne legyél papucs!Te vagy a férfi, mindig őrizd meg a tartásodat!Ha szerelmes leszel és rosszul sül el, nem kell elkeseredni! Az érzések idővel majd enyhülnek és aztán majd el is múlnak.

2017. márc. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek.figyelembe veszem amiket irtatok.
2017. márc. 3. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!