Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha kérdezi hogy hol vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kérdezi hogy hol vagyok akkor tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiu az osztályomban aki 1 éve tetszok ès ma kinntvoltam a tanáriban és mondtam a barimnak h vigye be a cuccaimat az osztályba és megkérdezte a pasi h hol vagyok? De az egész osztályt elkezdte kerdezgetni azt ja...meg párazor mosolygott is rám de más lanyra is ez mit jelenet? Szerintetek mit tegyek? Mondjam el neki hogy tetszik? De félek h elutasit.. 14/L

2017. szept. 22. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne rohand le ezzel.

Beszélgess vele, akkor már lehet látni, hogy szívesen beszél-e veled.

Ha igen, akkor hívd el a büfébe, vegyél neki valamit. Ha nem akarod csak úgy elhívni, akkor pl. segítségét kérheted házi feladatban (olyanban, amihez ő ért), és hálából vehetsz neki jutalmat.


Aztán legközelebb hívhatod moziba is, ha még mindig nem jött rá, mi a helyzet :-)

2017. szept. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!