Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem egy csajnak és kérdezi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem egy csajnak és kérdezi MSN-en, hogy nekem mi a véleményem róla. Viszont a csaj nagyon nem szép és egyáltalán nem vonzódom hozzá. Hogy mondjam meg neki ezt úgy, hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
"szép vagy, bár én másfajta lányokat kedvelek"
2012. jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Macs1209 ***** válasza:
"Külsőre nem igazán vagy az esetem"... Persze csak ha még utána is akarsz vele beszélni, és átterelni a vonalat ilyen friendzone feelingre.
2012. jan. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mondd, hogy neked más típusú lányok tetszenek.

Ettől nem kellene megsértődnie.

2012. jan. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tiltás/törlés kombót ajánlom.
2012. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy nem az eseted...
2012. jan. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az életed olyan szakaszába értél, hogy nem akarsz senkivel se kapcsolatot kezdeni.

Ezért nem fog megsértődni.

2012. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát az, hogy nem szép, az nem tartozik ide, és minősítés is. Más szerint meg lehet, hogy szép.

De hogy Te nem vonzódol hozzá, na, az pont az, amire kiváncsi. Ha kérdeznek valamit, akkor illik válaszolni. Ennyi.

2012. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!