Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejöhetek neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lililili16 kérdése:

Szerintetek bejöhetek neki vagy csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban most ismertem meg mert nyáron új barátnőket szereztem akik 1 évvel idősebbek nálam. Gyakran járok le hozzájuk, szinte minden szünetben és van egy srác aki elég fura jeleket mutat felém. Mindig mikor meglát széles mosollyal köszön h szia integet is hozzá és szinte csillog a szeme múltkor felállt a szekrény tetejére ott táncolt és hivott engem is h menjek fel táncolni.Egyik barátnőm nekem adta a sütije felét a fiú meg beleakart harapni aztán azt mondta bocsi ezt nem direkt csináltam :D mindig beletúr a hajába ha meglát és egy nap legalább ötször köszön és integet egyik nap azt mondta szia cica. Meg becsatlakozott az ölelésünkbe barátnőmmel és azt mondta nekem h olyan jó látni annyira hiányoztál már ezután én nagyon zavarba jöttem barátnőm ezt észrevette és mondta h engedd el nem neked való fiú. Ezt most mire véljem?

2017. szept. 23. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért mondta mert tetszik neki, mármint a barátnődnek. De nehogy már ő mondja meg hogy kivel legyél együtt.
2017. szept. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm a válaszod!

Hát ő egy érdekes barátnőm megmondom őszintén...már megismerkedésünkkor is ugyanaz a fiú tetszett azóta meg fogalmam sincs de Gáborra mindig mondja h mekkora egy idióta meg h utálja és h soha nem jönne be neki szóval már én sem tudom mit gondoljak

2017. szept. 23. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

A lányok bonyolultak (én már csak tudom:D) lehet hogy azóta megváltoztak az érzései iránta

2017. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem bejössz a fiúnak
2017. szept. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!