Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelent? Szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Szerelmes belém vagy csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés

Sziasztok 13 éves vagyok és az egyik osztálytársam folyton piszkál, sokszor odajön,csináltam egy tesztet amiben az ő neve jött ki és akik látták egyszerre mondták hogy az a fiú lesz az + barátnőm mindig azt mondogatja(ami már kicsit idegesít is) hogy tetszek neki.

#bocsihogyharosszulirtamvalamitdetelonvok



2015. dec. 31. 02:22
 1/4 heyitsadrii ***** válasza:
Hát ezt így elsőre szerintem igen,de,hogy meggyőződj róla,kérdezd meg a barátnődet,hogy miből gondolja,hogy tetszel a fiúnak.De igazából már az egészhez csak azt kéne tudnunk,hogy neked tetszik-e.Ha igen akkor közeledhetnél felé,öleléssel meg hasonló dolgok,de ha nem tetszik akkor ne játssz vele,mert abból sosem sül ki jó dolog.Szerencsés vagy,hogy a Te iskoládban vannak ilyen normális fiúk,mert nálunk kihaltak a tavaly elballagottak után,az összes idióta 156 centis visszafejlődött lény,de szerencsére utolsó év velük.😅Na de mindegy is,koncentráljunk a kérdésre.Amúgy a piszkálás nem mindig jelenti azt,hogy tetszel neki (na jó az esetek döntő részében igen),vagyis a piszkálás alatt azt is lekéne ìrnod,hogy mit értessz,mármint hogy mivel piszkált.
2015. dec. 31. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ilyen kis hülyeségekkel hogy pl. ugy volt tesin hogy egy csapadba kerültünk vele meg még pár emberrel (köztük volt barátnőm is) és eljezdte mondogatni hogy ugy ugrálok mint egy labda (mert ilyen ugrálós feladat volt) erre én kicsit mérges lettem és elkezdtem ütögetni...és ez ment meg úgy pár percig ő beszélt ilyen hülyeségeket én meg megvertem.Elkezdtünk beszélgetni..de akkor se ilyen normálisabb dolgokról😂 és eközben barátnőm furán nézegetett rám váltottunk pár szót és annyit mondott hogy elvagytok nektek ez tökèletes játék óra.Tesi után az öltözőben mondta hogy a fiú osztálytársunk oda súgott valamit egy másiknak és közben minket néztek meg egy lány odztálytársunk is mondta a csapatból hogy *fiú neve* ennyire tetszik *az én nevem*? Ő meg csak nem dehogy és ilyen fujj mivan ezekkel srcot vágott 🙊
2015. dec. 31. 03:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tetszik neked hajts rá (lehetőleg ne kocsival :D ). Ha nem tetszik, koptasd le, mert ha beleéli magát, hogy lehet köztetek valami, akkor a végén nagyot koppanhat, és abból jó sose sül ki... :)
2015. dec. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Huh én még nem vagyok biztos az érzéseimben😯😔
2015. dec. 31. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!