Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Olyan kerdesem lenne hogy az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan kerdesem lenne hogy az iskolaba regota nez egy fiu de nem szol hozzam semmit csak egyfolytaba nez. Es baratnoje van. (Es amugy nekem is bejon. ) Nemtudom. Mit csinaljak? Valaki. Pls. 😩😅

Figyelt kérdés
2017. szept. 23. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:

hát, ha barátnője van akkor nem hiszem hogy tetszel neki, de ki tudja. én speciel nem tartok túl sokra egy olyan fiút, akinek más tetszik, mint akivel együtt van.

ha szakít vele, akkor szabad az út, de addig szerintem legyetek csak barátok (már ha max beszélőviszonyban vagytok)

2017. szept. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Várd meg, míg szabad lesz.
2017. szept. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!