Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit csinaljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinaljak? Van baratom de tetszik egy másik fiú. Barátommal maradjak, vagy aki nagyon megfogott es egyfolytába rágondolok. Nem tudom hogy döntsek?

Figyelt kérdés
10 honapja van baratom...jol megvoltunk ugy ahogy,de jott egy srac.Az uj sulimba honapokig koszongetett,amikor meglatott...es most nem reg...elkezdtunk beszelgetni..es innen kezdtek el rosszra fordulni a dolgok. Egyre tobbet talalkoztunk.minden nap chateltunk...En csak baratkent tekintettem ra.egy darabig,aztán megvaltozott ez az erzes,meglatom a szivem kiszakad a helyeről.a gyomrom görcsbe randul.Elvorosodok,és mosolygok.Ha tobb napig nem latom,kinszendvedes...Ugy utalom magam ez miatt..mert nem akarom elhagyni,csak hirtelen jott ez az erzes.és lehet hogy rosszul dontok...mert a fiut ugy nem ismerem igazan...Valaki hasonlo cipobe?.:(

2016. máj. 8. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most még szerintem te is én is abban a korban vagyunk es hagyhatjuk hogy az érzéseink vigyenek 100%ban. Nyilván ha a férjed lenne a srác akkor nem hagynád ott egy kis fellángolás miatt. Mérlegelj kicsit hogy mit szeretnél jobban de gondolj bele te sem örülnél ha a barátodat ennyire megmozgatná egy másik lány. Akkor már szerintem jobban örülnél ha szakítana veled. De azért tényleg gondold át mielőtt eldöntöd :) (17/l)
2016. máj. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 theweeknd ***** válasza:
78%

Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba.


Ámen.

2016. máj. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sziaa, nekem volt mar ilyen esetem az elso baratommal. Az elso fellangolas nekem 8/9honap utan tortent nyar vegen egy honapig kinlodtam, de vegul nem szakitottam vele es nem bantam meg! Viszont a masodik fellangolasom mar kicsit erosebb volt, mert az is kozre jatszott h a volt baratom mar megfojtott a szeretetevel, vmikor meg pont h nagyon elhanyagolt es 3-4 honapra ra szakitottam vele mert mar nem birtam. Azt tanacsolom gondold at es utana donts! 16/L
2016. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Thomika20 ***** válasza:
9%

Ezért tartom szánalmasnak azt, hogy valaki ismerkedik a pasija mellett. Egy kapcsolatban ha gondok vannak, meg kell beszélni, nem pedig félre futni egy másikhoz.

Annyira utálom az ilyen embereket.

Hagyd ott a pasidat, mert jobbat érdemel tőled!

2016. máj. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
37%
Na a sok bölcs tizenéves kis lotyó :DDDD Elmondom egyikőtök sem érdemelte meg a pasiját, jobb is hogy ott hagytátok. A kérdést feltevőnek meg csak annyit, hogy pofára is eshetsz nagyon, mivel még nem ismered. Inkább beszéljétek meg a problémáitokat a jelenlegi kapcsolatodban, ha tudjátok. Nem kell eldobni rögtön egy kapcsolatot csak mert megtetszett valaki. Istenem.
2016. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyetértek az 5-el beszéljétek meg a barátoddal ha nem lesz jobb akkor szakítsatok de ha nem szakítasz a barátodal s közben kavarsz a másik fiúval akkor megcsakod. Ha a barátod érzelgős akkor egy darabig ördögnek érezheted magat. Képzeld el hogy te mit csinálnál ha a barátod egy másik lánnyal csókolózna. De ha a barátod érzelgős s nem vétet elenned össze fogod törni a szívét.
2017. szept. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
55%
megcsalod elírtam
2017. szept. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!