Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinalta ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinalta ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2015 ota tetszik egy fiu,akivel volt mar,hogy kicsit komolyabb is volt koztunk a dolog,pontosabban voltam vele randin,setalgatni,meg hasonlok.

Egy ido utan rajott,hogy nem tetszek neki, emiatt meg is szakadt koztunk a kapcsolat,bar en meg mindig szerelmes voltam/vagyok meg most is bele

Ezek utan lett baratnoje,nekem is baratom

A baratnoje sokszor "fujt" ram,vagy is sokszor beszolt olyasmiket, hogy o "tudja,hogy a fiunak meg mindig en kellek" amit nem igen tudok komolyan venni,mert ugye van baratnoje

Sot,a baratomnak is volt hogy a srac irt valamit,amirol nem tudok semmit,mert semelyikuk nem akarta elmondani nekem,pedig érdekelne,hogy mit beszeltek

Azota en is szakitottam a baratommal,o is a baratnojevel

Az utobbi par napban megint kezdem azt eszrevenni,amit regebben

Mindig ott van ahol en,es sokszor csak elnezek valamerre,es azt latom,hogy nez engem

Sokszor olyan,mintha gondolkodna

Megszerettem volna mar ot kerdezni,de elvegre o szakitotta meg velem a kapcsolatot,nem fogok kezdemenyezni.

Szerintetek mit szeretne?

A válaszokat elore is koszonom!


2017. szept. 24. 12:56
 1/2 anonim válasza:

Szia! Akk kezdjuk az elején... régen jártatok, igaz? Vagy vmi olyasmi... aztán ő szakitott veled. Nem tudom h te ezt hogy élted meg, de engem megvisel ha szakítanak velem. Nemrég “szakitottunk” a barátommal es enyhen szolva kiakadtam. De tisztaztuk es most barátok vagyunk.


Na visszaterve a kerdesedre. Ne kezdemenyezz semmikepp! Akkor lehet h.. mit tudom en pl otthagy vagy megbánt.. ha tényleg kellesz neki akk harcolni fog erted! Ne hagyd h konnyen megszerezhetonek tűnj! Ha kedves vagy de kicsit távolságtarto, akkor majdnem biztos h szinte “esedezni fog” h visszakaphasson!

Nem tudom ez segitsed-e de ha igen örülök, es szurkolok nektek! Hajrá, legyetek boldogok <3 :D

2017. szept. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Megint én... Csak ha nem baj azert kivancsi vagyok hogy alakul a “hadművelet” :D mégegyszer, h remelem jol alakulnak a dolgok

15/L

Ui: ja es hány évesek vagytok?

2017. szept. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!