Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lpfans kérdése:

Mit tegyek ha szerelmes vagyok a tanáromba?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és életemben először vagyok szerelmes a töri tanáromba aki nő. Mindennap látni nagyon rossz érzés mert nem merem neki elmondani hogy mit érzek iránta. Még 3 évig az iskolában leszek és addig teljesen kikészülök ettől az egésztől. Csak az ő tantárgyából tanulok a legjobban és még korrepetálásra is járok hozzá hogy többet legyek vele.

Tudnátok ebben nekem segíteni?



2017. szept. 24. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ja, tölts vele minél kevesebb időt.
2017. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi marha poénos vagy
2017. szept. 24. 20:48
 3/11 Westside13 válasza:
Pedig igaza van. Valoszinuleg egy atlagos hetero, csalados no. Ne zavard ossze ot ilyennel, es ne szenvedj te sem emiatt. Ne jarj korepre. Csak amennyi kotelezo, es idovel majd elmulik.
2017. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Lililili16 ***** válasza:
100%
Felejtsd el ez nem szerelem csak rajongás. Egyszer megtalálod magadnak a megfelelő pasit és boldogok lesztek együtt. Semmiképp ne mondd el ezt a tanárnődnek mert utána csak gázabb lenne mindkettőtöknek.
2017. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Ő is a saját neméhez vonzódik?

Egyébként simán kirúgjatják ha kiderülne hogy viszonya van egy diákkal szóval nem bizos hogyy jó ötlet próbálkozni

2017. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hat azt nem tudom h kihez vonzodik... De nincs ferje se gyereke
2017. szept. 24. 20:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Pasizz be
2017. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajna az nem olyan konnyu
2017. szept. 24. 21:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Bepasizni? Hidd el, könnyebb mint gondolnád. 18 éves lány, szinte akárhogy is néz ki, találna magának pasit, ha másra nem is,de arra jó lesz, hogy kiszeress a tanítónéniből. Egy pasi.
2017. szept. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom nyilatkozni ezzel kapcsolatban hogy apám anyunak egykori orosz tanára és igazgatója volt általános iskola nyolcadik osztályában. Elmondásuk szerint már akkor szerelembe estek de csak anyu 22 éves korában vette el és lettem én. 9 év korkülönbség van csak közöttük és a mai napig hűséges szeretetteljes házasságban élnek. Én már külön természetesen és szintén pedagógus, voltam halálosan szerelmes diákomba a fősulis időkben de a párom a kollégák közül került elő ami jól van így :-)
2017. nov. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!