Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Előfordúlt már ilyen? Ha igen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordúlt már ilyen? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Saját történetek érdekelnének vagy barátotoké,ismerősötöké.Volt olyan , hogy két a szerelem terén visszahúzodó nagyon óvatoskodó személy valahogy mégis nagy nehezen összejött?Ha igen hogyan?
2017. szept. 26. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
A legjobb fiú barátom világ életében visszahúzódó, csendes, határozatlan srác volt. Én ennek az ellentéte voltam szóval nem is értem hogy lehetünk barátok. Nagy nehezen bevallotta hogy tetszik neki az osztályból az egyik csaj akit a 8 év alatt 2x hallottam beszélni. Mindketten csendes visszahuzodo emberek voltak. Szerintem maguktol nem jottek volna ossze de en egy kicsit segitettem😂😅😅😅 azota is egyutt vannak es egymasnak nagyon megnyiltak szerintem kell egy kozvetito
2017. szept. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!