Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, előfordult már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, előfordult már veletek, hogy több sráccal is megcsaltátok a partnereteket? Ha igen, hány srác volt és mennyi idő alatt? Hány évesek voltatok és mennyi a partner?

Figyelt kérdés
Leszólást nem kell írni a válaszokra! Esetleg ha valaki nem meri kiírni, írhatja privátban is.
2017. márc. 7. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%

Volt egy párom, akivel három évig együtt voltam, őt két partnerrel csaltam meg. Először rögtön akkor, amikor úgy egy hete jártunk, az exemmel még nem zárult le teljesen érzelmileg a kapcsolatom, de az végül annyiban maradt (19 évesek voltunk).

Mikor a kapcsolatunk kezdett megromlani, viszonyt kezdtem egy idősebb pasival (tizenöt évvel idősebb tőlem). Végül ez jelentette a kapcsolatunk végét, a párom rajtakapott minket, nem bocsátott meg, de nem is igazán forszíroztam.

2017. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Én is, meg több barátnőm is folyamatosan csaljuk a férjünket, élvezni kell az életet, ha nem tetszik menj elpapnak!!!!!!
2017. márc. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

GRATULÁLOK EMBEREK!!!

Ahelyett, hogy felelősségvállaláson törnétek az agyatokat, inkább a könnyebb utat választjátok. micsoda nők...

2017. márc. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Én mindenkivel, aki szólt hozzám két kedves szót, kinézettől függetlenül. Aztán 5 és fél év után elhagytam egy idősebb pali miatt.


Szandra, 23

2017. márc. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
A pasik nagyrésze (99%)ezt is érdemli :)
2017. ápr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nem értem a férfiakat, hogy miért ragaszkodnak még a házassághoz. csomó olyan fiatal csajt ismerek, akik a hitvesi ágyban gruppeneznek idegenekkel, miközben apu lapátolja haza a pénzt és gebed meg a melóban napi 12-13 órát.

de hát, ha ez kell nekik, akkor ezt kapják, nem én akartam mindenáron esküvőt! 24L

2017. ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hárommal két év alatt.

20l

2017. ápr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. Nem is fogom.
2017. ápr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem. Olyan volt, hogy ismerkedéskor voltam mással is, de erről nem hazudtam, jobban szeretek tiszta lappal játszani. Amikor párkapcsolat lett a dologból, már nem volt más.
2017. ápr. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem és ne is foglalkozz olyan nőkkel. 29N
2017. jún. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!