Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyi idő után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő után lenne helyén való az együtt alvás?

Figyelt kérdés
16l, 20f

2017. szept. 26. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hónapot szoktam varatni de mondjuk ezt én gondolom így mert nem vagyok könnyű vérű :P 17/L
2017. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Házasság után.


Képzeld csak el, hogy a káposztát odateszed a kecske ágyába. Persze csak hogy érezze a közelségét; egyébként a káposztából ebédet szeretnél főzni.

2017. szept. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Canaan válasza:
100%
2 hónap szokott lenni az átlag idő de mivel a lány csak 16 ezért tőle függ,
2017. szept. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Amikor úgy érzitek mindketten hogy jó lenne, akkor. Nincs erre szabály :)
2017. szept. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Az együtt alvás nem csak alvás lesz, és az a "nem csak alvás" nem 16 éves kislányoknak való.
2017. szept. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Hasonló helyzetbe vagyok, mint te mert csakugyan 16 vagyok és a barátom 20. 3.5 hónapja járunk és az ottalvás többször felmerült, de mindig közbejött valami.

A szex az más kérdès (nem hiába van a szólás miszerint nem csak nappal áll a fasz). A 3. Hónapfordulónkon adtam neki a szüzességem és nem bántam meg.

Ha akarsz privibe írhatsz :)

2017. szept. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
#6: Te sem vagy egy nehezen kapható lány.
2017. szept. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Miért kell együtt aludni?Az udvarlás már nem romantikus vagy divatos? 16 évesen,de még 20 évesen is aludjon mindenki a saját ágyában.
2017. szept. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Abba bele sem gondoltok, hogy egy 20 éves fiúnak teljesen mások az igényei? Persze, nyilván várjon csak a lányra, ha tényleg szereti, de az nem várható el egy felnőtt embertől, hogy évekig várjon a barátnőjére, csak mert sok a korkülönbség.
2017. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!