Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok volt osztályt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok volt osztálytársamba?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok bele , vele álmodok , minden percbe rágondolok.

Szerintetek van esélyem?

Regen mindig mondta hogy tetszem neki , de akkor nem foglalkoztam vele , bunkó módon viselkedtem vele..

De most 10. Esként kb. Év eleje óta nagyon hiányzik és totálisan szerelmes vagyok bele..

Szokott írni még így 2 év után is ,de inkább ritkábban .

Azt tudom hogy nem annyira régen még tetszettem neki kb 1 éve ez fix.

Egyik közös haverunk altal tudtam meg hogy talakozni szeretne velem..

Szerintetek van nala eselyem? Hogy inditsak ha mar 2 eve nem lattam .


16/f



2017. jún. 8. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ember, ahogy ezt olvastam, azt hittem lány vagy... Bármilyen indokkal írj rá, aztán elindul a beszélgetés, és elhívod valahova, mindegy, hova. Ennyire egyszerű. Esetleg bocsánatot kérsz, hogy bunkóztál vele..
2017. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szombaton talakozom vele :D

Aki privatba irt annak is koszonom a avalaszt leirhatnad a sztorir, csak sajnos azert itt valaszolok mert az igazi nevem adtam meg:)

2017. jún. 8. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!