Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az osztálytársamba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha veletek lenne ilyen helyzet mit tennétek. Tapasztalataitokbol mennyire jó ötlet ez az osztalytars dolog? (Nem ő lenne az első a mostani osztályomból de az kicsit mas tortenet volt es ketlem hogy ez is hasonlóan kezdodne/tartana/vegzodne) koszi előre is a valaszokat

2017. jún. 12. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Én is szerelmes vagyok az osztálytársamba, de nekem Ő lenne az első barátom, így nem tudok tapasztalatokkal szolgálni. Annyit biztosan tanácsolhatok, hogy ne hallgass azokra, akik ellenzik ezt. Ha valakit igazán szeretsz, akkor nem fog az a tény a kapcsolatotok útjába állni, hogy egy légtérben vagytok. Én a helyedben lépnék minél hamarabb.
2017. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%

Én ellenzem azt hogy osztálytárssal,de te tudod. Addig jó ameddig együtt vagytok de utána is minden nap látni fogod és gondolj bele hogy az milyen érzés lesz majd?

Meg ha olyan az oszályod és nem jól jössz ki ebből az egészből könnyen nagyon szar helyzetbe találhatod magad

2017. jún. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam van egy olyan szabály, hogy házi nyúlra nem lövünk. Ha tényleg komolyan gondolod, megpróbálhatod elmondani neki, viszont számolj azzal is, hogy osztályon belül ez nagy téma lesz.

Ha vállalod az ilyen helyzeteket, akkor lehet kezdeményezni. Veszteni valód nincs.

2017. jún. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az osztalytars jo dolog, bár sokan ellenzik. Azert jo, mert igy olyannal tudsz osszejonni, akit mar jol ismersz, igy nem erhet tul nagy kellemetlen meglepetes. En 11.-ben jottem ossze osztalytarsammal, azota is egyutt vagyunk, egyetemre jarunk. Azert kulonosen a jo, mert elotte legjobb baratok voltunk, igy a legjobb baratom mostmar a szerelmem is, mindent meg tudunk beszelni. Egy dologra azonban felhivnam a figyelmed. Kalkulalj azzal is, hogy mi lesz ha szakitotok, en is ezt sorra vettem anno. Ha mindketten tudtok annyira felnottek lenni, hogy egy esetleges szakitas soran nem egymas ellen forditjatok a barataitokat, hanem megbeszelitek es tovabbra is jo/beszelo viszonyba maradtok, mindenfele gyerekes ellensegeskedes nelkul, akkor az jo, es a tobbiek sem fognak utana piszkalni ezzel. Persze ez a partneredtol is fugg. Fontos hogy jot valassz! Es keszulj fel, hogy kicsit kozeppontba kerultok ezaltal. Szoval nem lehet belole rossz, ha okosan, kicsit felnottesen (mar amennyire tudtok) alltok hozza a dolgohoz. :)
2017. jún. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!