Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány akinek van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány akinek van barátja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igazából nem rég ismertem meg, de már az első nap folyton felém nézett..aznap este bejelöltem fb, visszajelölt és egy jót beszélgettünk, se sajnos láttam hogy "kapcsolatban" van... és amit nem értek hogy annyira kedves,közvetlen mintha nem is lenne pasija, és borzasztó aranyos, egésznap csqak ő jár a fejemben.. Lehet gerinctelenség lenne harmadiknak lenni egy kapcsolatban, de kitudja hogy milyen szinten áll a kapcsolatuk, és nekem őszintén nem érdekelne ez, vagy akármilen baj is belőle csak hogy enyém legyen *-* Tanácsokat,segitséget vagy esetleg ilyesmi élmények megosztását várom! :) 17vagyok a lány pedig 18.

2017. szept. 27. 21:49
1 2
 1/11 piriiiii ***** válasza:
Szerintem hagyd békén azt a lányt.
2017. szept. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ahogyan láttam a barátom csaját is probálták elvenni, és az exemmel is előfordult ez, szóval szerintem ez mindig is így marad :D Az érzéseimet nem tudom irányítani.. Főleg a mai világban nincs olyan pasi aki ezt hagyná, vagy még aki hagyná is ezt az más csajjal se fog érvényesülni rendesen :P De tényleg voltak olyan jelei a csajnak ahogyan mosolygott,oda-vissza pillantások mintha tényleg akarna valamit, és ezért vagyok most teljesen zavarban...
2017. szept. 27. 22:32
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Novessz gerincet
2017. szept. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 piriiiii ***** válasza:
Akkor dobd el a gerincedet, hajrá.
2017. szept. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 piriiiii ***** válasza:
Heh, hármas. :D
2017. szept. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Majd ha szabad lessz. 3.-nak beállni undorító dolog. Addig hagyd.
2017. szept. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#4 Adlak tesa :D
2017. szept. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Harmadiknak nem szállok be, várok még ismerkedek vele,kicsi flört és kész :D
2017. szept. 27. 22:38
 9/11 anonim ***** válasza:
taka..
2017. szept. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem meg tetszik egy barát, akinek van lánya. Na erre varrjá gombot bébibálna.
2017. szept. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!