Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk? Ez így mégis mi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Ez így mégis mi?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, akivel elkezdtem beszélgetni. Nagyjából csak én voltam neki, mert a családja nincs rendben, barátai pedig nincsenek nagyon. Egyfolytában beszélgettünk, bókolt, megfogta a kezem, azt mondta fontos vagyok neki stb. És én úgy éreztem igazat mondd, mert tényleg mindig itt volt ha szükségem volt rá, és nagyon odafigyelt rám. Aztán egyszer csak már nem írt, suliban sem nagyon sdott lehetőséget arra, hogy beszéljek vele. Megkérdeztem hogy mi a gondja velen amire csak annyit válaszolt, higy barátnője lett, és már nincs ideje rám. Én nagyon megkedveltem, és ő is eléggé úgy viselkedett mint akinek bejövök. Nem értem. A csajjal a kapcsolatuk egy nap alatt alakult ki, vagy mi? Mert tényleg egyik nap még engem ölelt meg, meg bólogatott,meg írt rám, más nap meg már barátnője van.Totál zavarodott vagyok..

17/L



2017. szept. 29. 21:50
 1/8 A kérdező kommentje:

Hűha, elég sok elírász vétettem, ne haragudjatok, már fáradt vagyok.

Ami elég nagy elírás

*Engem ölelt meg, meg bókolgatott

2017. szept. 29. 21:52
 2/8 A kérdező kommentje:
Ééés még magában a javításban is sikerült. Elírást*
2017. szept. 29. 21:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Lelki szemetesláda voltál.
2017. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De jó nekem.
2017. szept. 29. 21:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Pont ugyanezzel a problémával írtak nemrég gyakorin.

Csaj azt mondta hogy egy nagyon lelki beteg sráccal foglalkozott mindig, csak ő volt neki, de miután a srácnak lettek menő haverjai meg barátnője leszarta a csajt.


Ugyanez megy itt is. Ő egy féreg, csak addig kellettél neki amíg nem volt senkije. Emlékezz erre ha legközelebb megint egyedül lenne.

A csaj valószínűleg nagyon könnyen adta magát, nem kellett harcolnia sem érte, ezért ugrott rá egyből.


Egy kisgyerek. Nem azt nézi hogy téged megbánt -e, vagy milyen a valódi kapcsolat, hanem hogy ő neki mi a jó, mi neki a haszon.

2017. szept. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is látom, hogy nem olyan mint amilyennek hittem. Viszont nehéz, mert rengeteg kérdés maradt bennem, és nagyon nem történt semmi, mégis nehéz nem erre gondolni.
2017. szept. 29. 22:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak addig voltál neki jó ameddig nem volt senkije se... utána beindul a menősége és otthagy. Nállam is ez volt egy k****a helyes pasival
2017. szept. 30. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jól mondják páran akik előttem szóltak.

Sok ember egyedül van, megismer valakit akivel sokat foglalkozik, aztán bumm, történik valami és még több haverja és ismerőse lesz és onnantól kezdve le van sz*rva a másik...ez egy tipikus emberi tulajdonság.

2017. szept. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!