Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tetszik, de mégis?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik, de mégis?

Figyelt kérdés

Tegnapi koncerten volt egy srác aki 20 év körüli...

Látszódott hogy tetszettem neki mert kezdeményezett elég fura módon és én nem akartam bajba kerülni és inkább ellöktem magamtól és távolságot megartottam.

Utána hívott piára is de nem fogadtam el, majd ő ivott meg kint volt anyukája aki nekem nem volt szimpatikus mert olyan mintha be lett volna állva...

Inkább veszélyben éreztem magam, most meg olyan mintha mégis tetszene a fiú, de idős hozzám mert én csak 16 éves vagyok ő meg 20-on valamennyi lehet.Meg ki tudja kinél próbálkozik még be...Stb... Nem tartom ezt jó ötletnek, de valahogy mégis ezen gondolkodom így utólag hogy nem is lenne rossz srác... Nem tudom hogy mit csináljak mert bajba nem szeretném magam keverni...



2017. szept. 17. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Rosszfiú szindróma. Valamiért a lányok máris izgalomba jönnek, ha így ilyen srácot látnak. A sok romantikus sztori teszi, ahol a rosszfiú jó lesz a lány kedvéért. De sajnos a való világ nem így működik.
2017. szept. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tipikus ostoba nő (lány), nincs ezen mit elemezni.
2017. szept. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!