Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek idegesítő ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek idegesítő ha valaki akivel nem vagytok együtt minden nap megkérdezi hogy mizu?

Figyelt kérdés
Van ez a csaj akivel eléggé jóban vagyok, és szeretek vele beszélgetni, de nem tudom hogy idegesítem-e azzal hogy folyton írok neki. Nem akarok teher lenni, nem akarom elrontani valahogy vele, nem vagyok túl tapasztalt az ilyesmiben, tudnátok segíteni?

2017. szept. 29. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Omm, én is gyakran megkérdezem tőle hogy mit csinált ma:D, amúgy mi napi ilyen 10-13 órákat írunk, szóval ha szeret nem zavarod :D
2017. szept. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Most nálam is ez van. Igazából én nem tetszek a fiúnak, ő mindenkivel közvetlen.

Volt mikor kicsit nyomulósnak éreztem, ez igaz. Ettől függetlenül van, mikor jól esik, hogy ő legalábn rám ír.

Ha látod, hogy a lány tőmondatokban válaszol, próbál lerázni, akkor hagyd néhány napig. Utána rá írhatsz újra, de lehet ő is válaszol. :)


És van a másik véglet. A valóban idegesítő. Fuhh egyszer láttam élőben, hozzám sem szólt, csak bámult. Egy 8 korkülönbség van köztünk és ez még az én koromban sok. De az égért nem lehetett lerázni. Pedig ott nagyon drasztikus voltam. Nem akartam megbántani, de csak írt folyamatosan. (Itt egy rendkívül buta emberről beszélek, viszont emberileg nem volt vele semmi baj.)


Tehát, ha valamennyire reagál az üzeneteidre, élőben is találkoztok, akkor nyugodtan. :)

2017. szept. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem igen, zavarna.
2017. szept. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Első hát nem hiszem hogy tudja mennyire boldog lennék ha napi 10-13 órákat beszélhetnénk vele, általában lerendezzük néhány üziben és annyi.
2017. szept. 30. 09:21
 5/8 anonim ***** válasza:
4. :c, én amúgy nem tudom hogy tudunk ennyit beszélni :'D
2017. szept. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem zavarja a lányt, hogy irogatsz neki, de ez, hogy mizu... “Semmi” “az jo”. Szóval érted. Ha a napjáról akarsz mindenképp érdeklődni, akkor tedd igy “Szia, hogy telt a napod? Történt valami erdekes?” De szerintem ne mindig csak aktuális dolgokat kérdezz... Inkább kérdezd meg, hogy mi a kedvenc hobbija, tantárgya, hogy megy a suli... Ez személy szerint sokkal jobban imponál, mert ebből látszik, hogy a srác komolyan erdeklodik irántam, es tesz is valamit az “ugy érdekében”, nem csak tetszem neki, de képtelen bármit csinálni...
2017. szept. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezeken már elég rég túl vagyunk, új infót kb csak akkor tud magáról mondani ha épp akkor történt én meg megkérdezem hogy hogy telt a napja, mi jót csinált stb. Csak az a bajom hogy ezt is olyan tolakodónak érzem, hogy mindig kikérdezem, lehet én vagyok az idióta de kb nulla önbizalmam van és semmit nem érzek biztosra xd
2017. szept. 30. 09:57
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, kiderült, nem rontottam el semmit, csak már félig meddig van valakije, és nem akar többet :)))
2017. szept. 30. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!