Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Anyám szerint nekem még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám szerint nekem még nem kell barát. Szerintetek lehet már barátom?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, nyolcadik osztályba járok. Beszélgettem anyukámmal és mondtam neki hogy az egyik barátnőmnek van barátja (aki olyan idős mint én) és teljesen kiakadt hogy neki már minek barát. Nos, nekem is van barátom de nem tud róla. Úgy terveztem elmondom neki mert nem szeretek úgy elmenni itthonról hogy azt mondom neki a barátnőmmel találkozom közben a barátommal.. De elment a bátorságom. Azt mondta hogy "minek még barát?". Nekem nem divatból van barátom vagy nem azért mert ezt diktálja a társadalom. Azért van barátom mert szerelmes vagyok belé. Ha nem lennék szerelmes, barátom se lenne. Szóval az a kérdésem hogy hogyan tudnám meggyőzni anyukám hogy ne ellenezze azt hogy van barátom? Vagy szerintetek így korai hogy legyen?

2017. szept. 30. 22:37
 1/5 A kérdező kommentje:
És a barátommal semmi komolyat nem csinálunk, csak csók és ölelés.
2017. szept. 30. 22:39
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem sincs barátom , de ha te saját magadat elég érettnek gondolod szerintem simán :D én is beszéltem erről anyával azt mondta őt nem zavarná csak semmi szex xDD

14L

2017. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Ha boldog vagy tőle, jól érzed magad vele, miért ne lehetne? Ezt saját magadtól is megtudod válaszolni.

Ami jól esik, boldoggá tesz, az nyugodtan jöhet.


"Azt mondta hogy "minek még barát?""

Szóval anyukád azt mondja, hogy később legyen barátod.

Mondhatnád neki, nem mindegy hogy most van vagy később? Ugyanúgy szerelmeskedtek, ugyanazt csináljátok, csak más az életkorotok. Ha lehetsz hamarabb boldog mint később, miért ne lennél hamarabb az?

2017. szept. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megértő válaszokat! :) Ha ezt elmondom anyukámnak biztos nyitottabban áll hozzá.
2017. szept. 30. 23:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

te ismered a szüleidet, neked kell tudni, hogy mit hogyan fogadnak és hogyan reagálnak. próbáld szépen értelmesen és mindenképpen higgadtan megbeszélni velük ezt a dolgot. a heves vita és a kiabálás ritkán segít a megértésben, de az biztos, hogy az őszinteséggel többre mész és a kapcsolatotoknak is többet használ. nyugtasd meg őket, hogy vigyázol magadra, nem ér baj, mutasd be nekik, stb.


azt meg, hogy kinek kell, nem kell barát nem a szülők, meg a társadalom dönti el, hanem az érzéseitek. én több barátomtól is hallottam, hogy a 8-10 éves gyereküknek barátja, barátnője van. szóval 14 évesen sincs ezzel semmi gond. a szülők inkább csak féltenek, de ha megnyugtatod őket, talán könnyebb lesz kezelni.

2017. okt. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!