Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet látni, ha valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet látni, ha valaki a saját neméhez (is) vonzódik?

Figyelt kérdés
Tekintsünk el a sztereotípiáktól, hogy rózsaszín póló, vagy lányoknál rövid haj.

2017. okt. 1. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
A saját nemével (is) szexel.
2017. okt. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hm. Nem gondoltam volna, köszi.
2017. okt. 1. 17:52
 3/6 anonim ***** válasza:
4%

Bár az öltözködés is sokat elárul viszont.


Nőknél: az én tapasztalatom szerint általában sokat csalódott lányok, súlyos önbizalom hiányos , FÉRFIAS igényekkel rendelkező,hatalom mániás és önmagában bizalmatlanok,BEFOLYÁSOLHATÓ nőknél láttam csak ilyesmit és konkrétan 2 barátnőm is ilyen volt....az egyikkel csókolóztam is egyszerre egy másik csajjal. A másik meg folyamatosan a férfiak seggére volt begerjedve...az már nekem kicsit furcsa volt, hogy folyamat azt fogdozta nekem is de úgy mint egy férfi...ilyesmi.


Férfiaknál: az összes igaz csak fordítva! Ami nagy külömbség, hogy ha alárendelt helyzetben azt élvezi is valamennyire...ez sok mindenben megmutatkozik.

2017. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
alárendelt helyzetbe kerül*
2017. okt. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
85%
3-as te nagyon hülye vagy:(
2017. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehonnan. Maximum ha az ember nagyon jó megfigyelő. Az ha valaki a saját neméhez vonzódik, az nem az évek során alakul ki, nem egy "tinédzser betegség", ez ott van benned amikor megszületsz, ahogy felnősz, és ez nem múlik el, de elfojható, például szülők, vagy a társadalom hatására. Nem feltétlenül meleg az aki teltebb, aki rövid hajú, vagy rózsaszín pólókat hord, ezek nincsenek összefüggésben. És heteró lány sem lesz leszbikus csak azért, mert bántalmazták, vagy mert az összes exében csalódott ezidáig. A meleg emberek is ugyan olyan emberek, mint mindenki más, elmész az utcán egy nap alatt nagyon sok meleg srác vagy lány mellett úgy, hogy nem is gondolnád. Sőt, még azután sem biztos, hogy elbeszélgettél velük. A feltűnési viszketegséggel rendelkező, magamutogató, figyelemhiányos egyedekről ne beszéljünk, az külön kategória. De véleményem szerint nincs semmi, ami megmutatná hogy valaki meleg, vagy sem.
2017. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!