Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok segíteni? (többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? (többi lent 😂)

Figyelt kérdés

A barátnőmmel tervezzük hogy már ideje lenne csókolózni csak az a baj hogy még egyikünk se csinálta😂 elmondanátok hogy mit hogyan kell csinálni meg ilyenek? A válaszokat előre is köszönöm és a normális válaszért megy a zöld pacsi 😂


(trollok ne írjanak)



2017. okt. 2. 06:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elóször ne akarjatok csokolozni,szerintem csak szájra puszi legyen 1., aztanmajd utanna a csok, de azt se ugy képzeld el elsore mint ahogy a filmekben van, hogy ilyen nyali falis lesz, mert magamambol kiiklndulva naggyon nem 😂.Amugy mi is negbeszeltuk a csokot de ugy h mi mar kinyitottuk a szankat közben, es sokkal jobb volt akkor amikor nem beszeltuk meg csak ugy random jott, mert akkor mindketten raparáztunk erre. Amugy csak akkor csokolozzatok ha (ez most hulyen fog hangzani😂) kivanjatok egymassal a csókot, mert én az elso baratommal annyira nem kivantam és mégis megtettem, aztan szar is volt meg meg is bantam.ja meg arra figyelj ezt sok fiu elkoveti, hogy bekapja csok kozbe az egesz fejem😖es ilyenkor halok meg. Sok sikert
2017. okt. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

En nehany nappal ezelott csokoloztam eloszor egy buliban, szoval nem biztos hogy a valaszaim sokat tudnak segiteni, mivel meg en sem vagyok olyan jartas a dologban, de azert leirom a tapasztalataimat.

Szoval mind ketten ittunk, en eleg sokat, de igy talan jobb is volt mert nem paraztunk ra a dologra. Egyebkent regebben en sem tudtam elkepzelni hogy hogy is mukodik ez az egesz, meg feltem hogy mi lesz ha elcseszem, de szerencsere nem volt semmi gaz. En hagytam hogy a fiu iranyitson, mivel o mar csokolozott elotte. Eloszor csak szajra puszi volt, amugy en is ajanlom hogy azzal kezdjetek, nem pedig rogton nyelvel, mert lehet elsore furcsa lesz mar csak az hogy valaki ajkai a tieden vannak. Nekem az volt, mivel en meg szajra puszit sem adtam senkinek.

Aztan mar a nyelvunket is hasznaltuk. O kezdemenyezte, a nyelve becsuszott a szamon en pedig az enyemet az ove fole engedtem. Fura volt, mert ereztem az izlelo bimbokat a nyelven. Kozben az volt a jo hogy a fiu atfogta a derekam, en pedig a hajaba turtam, szoval igy kenyelmesebb volt az egesz, nem mintha megfeszulve allnank egymas elott.

En csak azt tudom ajanlani hogy lazuljatok el, akar egy picit ihattok is, meg ha esetleg nem ugy sikerul ne erezzetek gaznak.

Remelem valamennyit segitettem, majd aztan irjatok le hogy mi volt😄

15/L

2017. okt. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi trükk...hagyjátok, hogy az érzelmek vezessenek bennetek onnantól magától jön az egész, és alkalmazkodjatok egymáshoz (érzelmileg is, és miközben csináljátok testileg is)..gyakoroljatok egyikötök sem csinálta még, lesz rá időtök :)
2017. okt. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Hány évesek vagytok, hogy nem bírtok csókolózni? :D
2017. okt. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
:D adj egy puszit a szájára először, majd az ajkaiddal próbáld meg szétnyitni az ő ajkait :D
2017. okt. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi az első három választ, és még annyit hogyha a szájában van a nyelvem akkor mit kell csinálnom?😂😂
2017. okt. 3. 06:18
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Jézusom. :D Tapasztalatlan vagy, és szerintem a barátnőd is. Nem való nektek a párkapcsolat, bújjatok el a sarokba és legózzatok. :D
2017. okt. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Hogyha a szájában van a nyelvem akkor mit kell csinálnom?😂😂"

Ledugni a nyelved a torkán.

2017. okt. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első csók nagyon sokféle lehet. Viszont ha a megfelelő emberrel történik, akkor nem lehet gáz. Én is azt ajánlom, mint egy pár előttem válaszoló, hogy ne a nyelvessel kezdjetek. Hidd el, egy lassú, sokáig tartó szájra puszi is hihetetlenül jó tud lenni, nem kell elsietni, hiszen ha minden jól megy, még sokszor fogtok ezek után csókolózni.
2017. okt. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül ma lett a dolog először, 4 darab szájra puszi aztán meg egy nyelves😂 jó volt amúgy! A normális válaszokat köszönöm de a többinek meg üzenem hogy ők is elkezdték valahol...
2017. okt. 8. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!